Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak, ha kicsire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha kicsire tudom nyitni a szám, és nem fér be a fiú pénisze, és így nem tudom orálozni?

Figyelt kérdés

Komoly a kérdés! És nem, az evéssel, beszéddel nincs gondom, de egy átlag méret szerintem már nem férne be (4 cm, ha jól tudom), nem hosszra, hanem vastagságra... :(

Max nyalogatni tudnám, vagy nem tudom.

Mit kéne tennem? Más is volt így? Így is élvezheti a másik fél? :(

Főleg ha nem kapcsolatban vagyok, hanem csak egy sráccal megismerkedek és huncutkodunk, így gondolom nagyobb az elvárása felém szex téren... :/



2019. ápr. 7. 09:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak egyet vegyél, a banán egészséges, fogyassz több gyümölcsöt 😂😂
2019. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted a banánt, kipróbálhatod krinolinnal.
2019. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ftf1983 ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell minél többet. Hidd el, meg fogsz lepődni mekkorára ki tudod nyitni a szád, ha ott van előtted egy szép példány és fel vagy izgulva ;)
2019. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!