Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak, ha kicsire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha kicsire tudom nyitni a szám, és nem fér be a fiú pénisze, és így nem tudom orálozni?

Figyelt kérdés

Komoly a kérdés! És nem, az evéssel, beszéddel nincs gondom, de egy átlag méret szerintem már nem férne be (4 cm, ha jól tudom), nem hosszra, hanem vastagságra... :(

Max nyalogatni tudnám, vagy nem tudom.

Mit kéne tennem? Más is volt így? Így is élvezheti a másik fél? :(

Főleg ha nem kapcsolatban vagyok, hanem csak egy sráccal megismerkedek és huncutkodunk, így gondolom nagyobb az elvárása felém szex téren... :/



2019. ápr. 7. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha enni tudsz rendesen akkor a farka is bele fog férni a szádba, ne legyél álszent
2019. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Én a mélytorokkal voltam így, az elején én is csak a makkot nyalogattam, meg félig tudtam bekapni, teljesen nem, mert rámjött a hányinger (nem a répától).

Hanem öklendezni kezdtem, azt szépen lassan legyűrtem :)

2019. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De én nem a mélytorokra gondoltam.

És nem vagyok álszent. Nem azt mondom, hogy résnyire tudom nyitni a számat, azért az ételek többsége nem vastag, a szendvicset össze lehet nyomni és harapni...

Az igaz, hogy még igazi pénisz közelében nem voltam, de félek és nem akarok emiatt leégni...

2019. ápr. 7. 10:06
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Én szívesen kipróbálnám veled, meg nekem nem is túl vastag sajnos :( ha gondolod akkor írj :) 23/F
2019. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarok hülyeséget mondani de pl valami állkapocs-edzés vagy ilyesmi? Szerintem próbálkozz fokozatosan nagyobbra nyitni a szádat ez az élet más területein is fontos. Pl sosem voltál még fogorvosnál? Vagy ő hogyan nézett be a szádba?
2019. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is kicsi a szám. A fogorvos azt mondta kb gyerek méret :D Mikor lenyomatot vett róla a gyerek "kanál" kellett mert a többi túl széles, stb. Szóval átérzem. Én mondjuk aktív vagyok, de volt, hogy megkívántam egy farkat és kényelmetlen volt sz-pni. Meg az állkapcsom is megfájdult. Sajna :(
2019. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Amíg a problémád csak elméletben van jelen, ne foglalkozz vele. Mert ha bekerülsz a gyakorlatba rájösz majd, hogy mégis befér.
2019. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Hat en dezodorokkal (kulonbozo meretuekkel) gyakoroltam. de szerintem szuletett tehetseg vagyok mert melytorok is siman ment mindig oklendezes nelkul. max annyi h jobban nyaladzom, de raadasul meg elvezem is csinalni :)
2019. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Ettél már banánt életedben? Ha a válaszod igen, akkor nem lesz gond. :)
2019. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Amúgy ez lett volna egy másik kérdésem, a banán!!! Mondjuk nem szeretem és régen ettem már utoljára de ha az befér a számba, akkor tényleg minden rendben lesz?

Jövő héten veszek is egyet az 1000% és kipróbálom...

2019. ápr. 7. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!