Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első alkalommal idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalommal idősebb partnerem seggberakott de lehúzta az óvszert a tudtom nélkül, ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
De nem élvezett belém, de alig akart neki felállni.
2019. ápr. 20. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Erőszaknak hívják.

Ha fel nem is jelented (ahhoz tudom, hogy az emberek nem elég tökösek), mindenképp add ki az útját.

És 2 hónap múlva menj HIV-tesztre.

2019. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Kötsög dolog... (hehe...).

Ezentúl gondolom nincs már felé bizodalmad.

2019. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek igaza van.

Én tuti lekevertem volna neki egy sallert.

Ha ezt te csinálnád mással, tuti te is kaptál volna, meg amúgy sem fer a másik beleegyezése nélkül.

2019. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Tartqni vel a laz kapcsolatot de sex nélkül.

Nemi beteg gondozó az össze teszt. Aztán:

1 nem fertőzöttmeg semmivel:kirugod egy tökönrúgás után.

2 megfertözőtt:feljelentés. Mert ha tudta,hogy beteg akkor majd egyszer gyilkosság (hív) vagy súlyos testi sértés (nem biztos,hogy ez a jó kategoria,de végeredményben annak számít).

És persze ha tudod bucira vered.

2019. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Az angol kifejezés rá hogy stealthing, jogilag egy furcsa eset, sajnos nehéz bebizonyítani hogy bűncselekmény történt, mert maga a nemi aktus óvszerrel az tényleg közös megegyezés alapján indult el, csak ezt a másik fél felrúgta, jogi értelemben nemi erőszak.
2019. ápr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Magyar jogi szempontból testi sértést alapozhat meg, ha így történik HIV fertőzés. (akár szándékos, akár gondotlan). Természetesen a beleegyezés kizárja a bűncselekményt.
2019. ápr. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

"jogi értelemben nemi erőszak."

"a beleegyezés kizárja a bűncselekményt."

A jog nem így működik. A beleegyezés nem azt jelenti, hogy onnantól bármit, és bárhogyan megtehetek a másikkal. A beleegyezés az óvszerrel történő közösülésre történt, és nem másra.

2019. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, hogy heteró kapcsolatban ezért ítélt már el bíróság férfit külföldön. Van ahol bűncselekmény.
2019. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Több mint két hónapja volt, nem kaptam el semmit.

A beleegyezés az óvszerrel történő közösülésre történt, és nem másra.

Nem mentem hozzá többet, a bizalom elment. Nem erőszakoskodott csak észrevettem hogy levette a gumit.. amúgy semmi rosszat nem csinált.

2019. ápr. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!