Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van köztetek olyan aki családo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki családos bi pasival van titokban? Ha igen mióta? Korotok?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 27. 17:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%

Volt hogy èn is dugtam egy csalàdos faszit. Èn 22 voltam, ő 39.

Azt mondta tud róla a felesége, és nem zavarja. Mint kiderült utólag, nem tudott róla.

2019. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 -remete- ***** válasza:
85%
Családos vagyok feleségem tud arról hogy bi vagyok ám. arról hogy félre lépek azt nem. Sajna olyat nem tud adni amit a partnerem. Amikor megtudtam, hogy félre lép nem haragudtam rá. A partneremmel nem lehetek érzelmi síkon. De valahogy az nem is hiányzik. 38 éves vagyok.
2019. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt egy 38 éves családos pasi, aki engem szoptatott és dugott, amíg a felesége szült illetve szülés után még nem kívánta a szexet.
2019. máj. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#13

A csecsemőt szoptatja az anyja. Téged csak szopatni lehet.

2019. máj. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 -remete- ***** válasza:
100%
Marha jó mikor pálcát törnek más felett. Biként tökszarul esik. Plusz ugy csinálnak sokan mintha ezt lehetne uralni.
2020. jan. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Biként tökszarul esik. Plusz ugy csinálnak sokan mintha ezt lehetne uralni."


Majd ha lesz időm, megsajnállak.

Mindannyian emberek vagyunk, mindenkinek vannak olyan vágyai, amiket a párja nem tud neki megadni.

Jómagam meleg vagyok. 9 éve vagyok együtt a párommal, de ezalatt soha nem léptünk félre. Pedig hidd el, rengeteg olyan dologra vágyom, amit a páromtól nem kapok meg, mert ő egyszerűen nem olyan típus. És akkor mi van? Sőt, volt olyan időszak (1 év), amikor egyáltalán nem tudtunk szexelni, mert nem volt helyünk. És akkor mi van? Nem kerestem magamnak alkalmi partnereket, hanem kibírtam és lám, még mindig élek.

Száz szónak is egy a vége: mindenkinek vannak be nem teljesülő vágyai, legyen az illető bi, meleg vagy heteró, teljesen mindegy.

Gondolj már bele, mi lenne ha minden ember így gondolkodna mint te, hogy senki sem bírna az ösztöneivel, mi lenne akkor? Minden kapcsolat, minden házasság tönkremenne.

2020. jan. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 -remete- ***** válasza:
100%
Ha meleg lennék én is így csinálnám. Ha hetero lennék szintén. De biként sajna nem megy. Igazad van amugy. Nekem nem sikerült ez van. A mü cumó az mű cumó
2020. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 -remete- ***** válasza:
100%
Biszexként nem lehet mit tenni. Főképp ha asszonyka nem érti meg mi is a biszexnél a kivánságát. Akkor lesz belőle megcsalás olyan biszex aki megkapja a párjától amit szeretne az nem fog félrelépni. Amugy meg azt gondolom a melegek sőt a heteroksa huha de monogámok...
2021. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!