Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ő 100%, hogy heteró, mert több barátnője is volt, és igazából rólam is ezt hiszi mindenki, mivel senki sem tudja, hogy titokban a saját nemem vonz...

Egy pár hónapja azt gondoltam ki, hogy megpróbálom felhozni a "meleg témát", hogy kiderítsem mit gondol róla. Igazából úgymond jól reagált.. Azt mondta, hogy nem ítéli el őket, aztán nevetve hozzátette, hogy az se zavarná, ha én is meleg lennék csak ne másszak rá... persze mondtam, hogy haha, de vicces vagy


Aztán egy pár napja elmentem hozzá és elég sokat ittunk mindketten... De tényleg nagyon durván mivel másnap reggel hirtelen nem is emlékeztem, hogy egyáltalán hol vagyok és, hogy mi történt..

Aztán persze beugrott minden amikor belenéztem a tükörbe és a nyakam tele volt szívásnyomokkal...

Szóval amikor már mindketten elég illuminált állapotban voltunk hirtelen az ölébe húzott és elkezdte puszilgatni a nyakamat aztán kiszívta... én meg hagytam, mert erre vártam már mióta...

de sajnos nem lett semmi több belőle, utána csak elaludtunk és ennyi


Azóta nem is beszéltünk róla és minden ugyanolyan, mint azelőtt

Nem tudom, hogy mit tehetnék...azt sem értem, hogy ez mi volt..


Szerintem, csak amiatt csinálta, mert részeg volt... vagy nem is tudom..

Valaki segítsen teljesen tanácstalan vagyok


(Én 17 vagyok ő 19)


2019. máj. 9. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez egy gcijó történet lehetne egy esetleges kapcsolat kezdetéről.

Ami megtörtént megtörtént, heteró ember nem csinál ilyet poénból se, az alkohol meg még mindig nem változtat senkit meleggé csak gátlásokat old.

Érdemes lenne rákérdezni ha már egyszer szerelmes vagy és a jelek szerint ő is vonzódik valamilyen szinten hozzád...


Bár tuti kamu sztori de shipelem a helyzetet.

2019. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ilyenkor komolyan nem értem az embereket :D Ez nem valami extra, hogy ne lehetne elhinni

Valakivel még több is történik egy buliban részegen hasonló helyzetben, akkor azokat se lehet elhinni? Főleg, hogy ez még a közelébe sem volt


Egyébként meg kezdem azt hinni, hogy csak szeretet hiánya van és, ha nincs lány akkor jó vagyok én is

2019. máj. 9. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem puhatolózz tovább, a biszexuális akkor esetleg még lehet is valami, de ha nem akkor lehet hogy elveszíted a legjobb barátodat, nem biztos hogy jó biznisz. De ha teszem azt bi és összejöttök, és szakítotok a végeredmény lehet ugyanaz. Szóval nem tudom mennyire jó ötlet próbálkozni.
2019. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Basszatok be ismét és játszd el hogy Te vagy a szopófantom!
2019. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegul lett valami? Izgi love storry
2020. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!