Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt olyan fiúk akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiúk akik melegek és ezt teljesen titkolják és titokban is akarják tartani? Szerintetek ez mennyire baj?

Figyelt kérdés
Én mostanaban kezdem elfogadni hogy a fiúkhoz vonzódom, de nem akarom, hogy tudják rólam az ismerőseim és családom. De így elég nehéz kapcsolatot találni...

2019. máj. 17. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ponz ilyen vagyok. És csak titokban működne bármi is. 14/f
2019. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
*pont
2019. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudod titokban élni az életed, ha igen, akkor viszont a titkod miatt hazudnod kell azoknak, akik fontosak számodra, vagy a pasid kerül háttérbe, hogy mégse kelljen hazudni.

Gondolj bele, ha úgy tudják, hogy nincs senkid, akkor biztos ráérsz, és akkor elfognak hívni szórakozni, stb, a családod meg szervezi a családi programokat, amikre úgy tudják, hogy biztos ráérsz. Na egy ilyen helyzetben akkor a pasid rakod a háttérbe, hogy megmaradjon a látszat, vagy azt mondod majd nekik, hogy most nem érek rá, nem érek rá.. Mi lesz, ha megkérdezik, hogy miért nem érsz rá soha? Miket fogsz nekik hazudni? Mikor fog neked egy pasi beleférni az idődbe, hogy ne bukj le és a titok titok is maradjon?


Hát igazából ezért neheéz egy ilyen, úgymond diszkrét, titkos ilonkát tartani, mert kb havi kétszer-háromszor ráér az ember, úgy, hogy ne bukjon le, talán. De ez nem kapcsolat, max szexkapcsolat.


Én elmondtam a szüleimnek, és a legközelebbi barátaimnak, hogy mi a helyzet, mert képtelen lettem volna hazudni nekik, és szerencsémre megértették a maguk módján a helyzetet, és nem utáltak meg. Viszont arra megkértek a szüleim, hogy ne mondjam el senkinek, mert vidéki vagyok én is, és ahogy tudnak falaznak nekem. Szerintem ez nem egy jó megoldás, de ezt rájuk hagyom, ha hazudni akarnak, hazudjanak, szerintem ezzel nem védenek meg.


De amúgy mi lesz veled, ha 30 leszel, és még mindig nőtlen, de úgy, hogy barátnőd sem volt?? Szerinted senki nem fog kérdezősködni? még a rokonok sem? Mit fogsz mondani? Persze, hogy hazudni fogsz, de így leélni egy életet.. Hát én erre azt mondtam, hogy nem, én nem élek hazugságban, és szerintem nem is lehet, csak akkor, ha mindenféle lelki bajod lesz belőle.

2019. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok.
2019. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ftf1983 ***** válasza:
100%

A lehető legrosszabb taktika az, hogy titkolózni akarsz. Persze egy ideig lehet, meg sok tini úgy gondolja, hogy sose akarják majd elmondani senkinek, aztán ez majd változik.

Nem lehet egy életet titkolózva leélni. Több olyan már nem éppen fiatal meleget ismerek, akik mai napig nem mondták el a családjuknak, hogy melegek. Több inkább elköltözött több száz km-re vagy éppen külföldre. Az ilyenekre szoktuk azt mondani a barátaimmal, hogy kattantak, mert annyira azon pörögnek, hogy nehogy elárulják magukat, hogy már-már ijesztő dolgaik tudnak lenni. Az meg a másik fele, hogy az emberek és a családtagok nem hülyék. Ahogy előttem is írták. Ha 30-40 évesen nincs se feleséged, se barátnőd és sose volt, akkor levágják, hogy nem éppen heteró vagy. Nem rettegni kell, hanem felszabadultan és boldogan élni.

2019. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez a helyzet
2019. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!