Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti sem foglalkoztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti sem foglalkoztok különösebben Kövér László kijelentésével?

Figyelt kérdés
Engem speciel nem érdekel, ezt az embert mindig is egy gerinctelen véglénynek tartottam, aki csak arra képes, hogy aláírja, amit elé tolnak. Az ő véleménye számomra soha nem jelentett semmit, és szerintem az emberek nagyrésze így van ezzel. Akkor minek a tüntetés?
2019. máj. 18. 18:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nincs Magyarországon rengeteg normális pár, a szülők legalább fele alkalmatlan gyermekvállalásra. Nézz már körül, milyen pocsék a szülői felhozatal a hetero párok közt is. :D
2019. máj. 18. 22:59
 12/22 Marbre ***** válasza:
84%

Engem kifejezetten sért és megijeszt. Nem azért, mert Kövér László fogalmazta meg. Hanem mert ő a házelnök. Protokollárisan a második, a magyar közjogi méltóságok sorában. A jelenlegi állampárt alapító tagja, fontos embere.


És senki, de senki nem határolódott el ettől a kijelentéstől. Amikor Kövér beszél, akkor nem csak egy kivénhedt kommunista, exbesúgó, most épp szittya-ősmagyar véglény dumál. Személye a tisztségénél fogva valamennyire az egész államot jelképezi. Az, hogy emiatt a fidesz egyetlen szavazatot sem veszített, hogy egyetlen tagját sem zavarta, hogy a szavazói fel sem hördültek... Ez ijeszt meg és zavar.


Cseréljétek ki a homoszexuálist zsidóra, a heterót meg magyarra, németre, mindegy. A lényeget értitek.

2019. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozz velük, ebben az országban az emberek nagyrésze begyöpösödött, ostoba ember. Ha van egy kis eszed, nyelvet tanulsz és mész külföldre. Csak jobb sorsod lehet az itteni országnak csúfolt pöcegödörnél. :)
2019. máj. 18. 23:31
 14/22 anonim ***** válasza:
25%
Holnap vasárnap.
2019. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Vasárnap is dolgoznak emberek.
2019. máj. 19. 00:13
 16/22 anonim ***** válasza:
15%

Komolyan nevetséges az egész szituáció. Egyszerűen felfoghatatlanak tartom, hogy a melegek mennyire önző, sekélyes emberek. Álliberálisok, akik hirdetik a saját nézeteiket, egyenjogúságukat, miközben a többi jelentős problémát képesek lesöpörni az asztalról, hogy az LMBTQI közösség nagyobb figyelmet kapjon. A liberalizmus nem arról szól, hogy most minden jöttmentnek rábólintok a hülyeségeire és kivonulok tüntetni az esőbe. Egy igazi liberálisnak nem csak az a kötelessége, hogy a saját ügyének teret hódítson, de az is, hogy a többi kisebbség érdekeit (pl. romák, zsidók, feketék) képviselje és felvegye a harcot a szociális problémák (hajléktalanság, szegénység, oktatás stb.) ellen. Amit a többség csinál csak érdekliberalizmus.


Ne értsd félre, én is meleg vagyok, de az hogy a #9 válaszoló ilyen hangnemet enged meg magának, és hogy 80%-ban hasznosnak találták a válaszát nem lehet ignorálni.

2019. máj. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem a liberalizmusról szól. Ez nem arról szól, hogy más problémákat lesöprünk az asztalról. Ez arról szól, hogy ha bármely ország, bármely hasonló szinten lévő közjogi "méltatlansága" hasonló hangot engedne meg magának bármely kisebbséggel szemben akkor annak súlyos következményei lennének. Tökéletes kis hazánkban meg még csak azt sem mondják, hogy "Ejnyebejnye!". Még csak azt sem mondják, hogy "Hát igazából mi nem így gondoljuk!". Ez tudod mit sugall? Azt, hogy pontosan így gondolja a kormányzat is. Ez pontosan azt jelenti, hogy Te is és én is és minden más meleg csinálhat akár mit a kormányzat szemében soha sem lesz egyenlő állampolgár. Ez az alkotmányos alapjogainkat sérti. Nem értem, hogy meleg létedre ez téged hogyhogy nem bosszant fel. Mert tudod nagyon halvány határvonal van aközött, hogy valakinek nem járnak alap emberi jogok és aközött, hogy egyáltalán nem járnak neki jogok Ezen gondolkodj el, meg azon, hogy miért minket támadsz amikor itt ellenünk irányul a fenyegetés...
2019. máj. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%

Arra jók bezzeg a melegek,hogy mások kölykeit eltartsák(családi adókedvezmény).


Ők úgy tekintenek a melegekre meg azokra,akiknek nincsen gyerekük,hogy tartsanak el ők másokat.Közben még meg is lehet alázni őket,meg mindenféle jelzővel illetni.


Ezt úgy nevezném,hogy egyértelműen nagyon pofátlan kihasználás.

Alsóbbrendűnek,nem egyenjogúnak nevezni,és mellette jobban viselje a közterheket,ehhez azért pofa kell.


Normális országban,ahol demokrácia van,és alapvető tény,hogy minden ember egyenjogú ilyenért már másnap le is mondhatna az illető.


Nálunk viszont az tényállás,hogy hamarabb csinálnak balhét abból,ha lepatkányoznak valakiket(ami végül is egy tartalom nélküli káromkodás),ráadásul nem is mondta ki konkrétan kikre gondol.Abból aztán 2 hétig minden nap hír lesz.


Ezért tart itt ez az ország,a felnőtt szavazók jelentős része nagyon buta,sokan egy óvodás érzelmi szintjén vannak.A valódi sértésekre nem reagálnak.Bezzeg,amikor valaki "csúnyát" mondott,arra ugranak,mint egy ovis.

Ez a baj ebben az országban.

2019. máj. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%

#19 Nem azt írtam, hogy nem háborít fel. Csak annyit akartam mondani, hogy először a saját házunk előtt seperjünk, utána kívánjuk megváltani a világot. A cigányozás számomra azért sértő, mert én is az vagyok.

Amit írtam az pedig saját tapasztalat. Nem látszik rajtam, hogy roma vagyok, ezért nem egyszer fordult elő, hogy melegek miután megbeszélték, milyen rossz a melegeknek, elkéztek cigányozni, mind undorító, ápolatlan bűnöző stb. előttem egy cigány előtt!! És ez nagyon gyakran előfordult már. Persze tisztában vagyok vele, hogy a cigányok történésze milyen, de a többség jó ember!

2019. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
*törtrésze
2019. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!