Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti sem foglalkoztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti sem foglalkoztok különösebben Kövér László kijelentésével?

Figyelt kérdés
Engem speciel nem érdekel, ezt az embert mindig is egy gerinctelen véglénynek tartottam, aki csak arra képes, hogy aláírja, amit elé tolnak. Az ő véleménye számomra soha nem jelentett semmit, és szerintem az emberek nagyrésze így van ezzel. Akkor minek a tüntetés?
2019. máj. 18. 18:50
1 2 3
 21/22 kovpet ***** válasza:
91%

"A cigányozás számomra azért sértő, mert én is az vagyok."


Ha szerinted az én 9-es kommentem cigányozás, akkor olvasd el újra, kontextusában és értelmezd. Ha így sem megy, akkor javaslom, ülj vissza az iskolapadba, mert valami nagyon kimaradt neked, ami szükséges lenne az értő olvasáshoz.

2019. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek veled egyet. Több okból sem.

Egyrészt azért, mert az alapvető emberi jogok nem képezhetik feltétel tárgyát! Nem csak annak járnak aki nem rasszista. Nem csak annak járnak aki fizeti az adót. Nem csak annak járnak aki nem követett el bűncselekményt hanem MINDENKINEK! És úgy érzem ebben az esetben ezek az alapvető emberi jogok lettek megkérdőjelezve.

Másrészt (bár teljesen átérzem a helyzeted) nem általánosíthatsz. Nem mondhatod, hogy minden meleg gyűlöli a romákat mert ez nem igaz, még ha ezt több esetben tapasztaltad. Én például nem tartom magam rasszistának, nem "cigányozok" ennek ellenére összeszorul a gyomrom, ha romákkal találkozom. Ennek az az egyszerű oka, hogy életem során abban a kevés alkalomban amikor verésben volt részem az esetek 100%-ában romák voltak a másik oldalon. Bevallom félek tőlük. Ettől függetlenül ugyan úgy megadom a tiszteletet nekik is mint bárki másnak. És mivel a munkahelyemen is vannak romák többször volt részem abban, hogy romák buiztak (a többiekkel karöltve). Megtörtént, annak ellenére, hogy biztos vagyok benne, hogy nem minden roma gyűlöli a melegeket.

Abban igazad van, hogy aki egy kisebbség tagja ként megtapasztalja a kirekesztést az magába szállhatna mielőtt másokat rekeszt ki, de ez nem képezheti feltételét annak, hogy emberszámba veszik vagy sem. A kövér megnyilvánulása ugyan ilyen sértő lenne számomra, ha a melegek helyett bármely etnikai, vallási vagy szexuális kisebbségről mondta volna azt, hogy nem ugyan olyan értékű állampolgárok mint bárki más.

2019. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!