Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet olyan hogy egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan hogy egy férfi aki heteró életet élt vonzódjon egy másik férfihoz?

Figyelt kérdés
A barátom lányokkal volt előttem. Egyszer közeledtem felé, és mondta hogy nem tud fiúval elképzelni semmit. Rosszulesett és meglepődtem amikor megkért, hogy próbáljak ki vele valamit. Kérdeztem hogy ez mi mert mondta, hogy nem tudna semmit csinálni fiúkkal. Azt mondta, hogy persze hogy nem de fiú létemre nem vagyok csúnya ezért szeretné. Megtettem neki, de nem közeledett felém. Pár nap múlva amikor nálam volt, ő kezdeményezett. Azt mondta, hogy nem tudja mi van vele, de megőrül azért, hogy fiúval legyen. Csókolóztunk, is szexeltünk is. Azt állította, ezután is hogy nem vonzódik a fiúkhoz. Közben ismerkedni akart velem egy fiú beszélgettünk telón,amit meghallott egy buliban voltunk. Ahol a csajokat beszélte a barátok előtt hogy ez jó nő meg ilyenek. Amikor hazaértem, odajött a lakásomhoz és bent összeveszett velem, hogy én őt megcsalom. Milyen vagyok amikor miattam nem csajozik. Eléggé be volt rúgva. Vajon igazat mondott?
2019. máj. 19. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Miben mondott igazat?
2019. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
van iylen persze,nekem a tarskeresökön mindig heterok irtak,hogy ismerkednének velem..mind hetero volt az adatlapjan,aztan irtak ,hogy kiváncsiak..meg olyan is volt,hogy feesége volt es 3 gyereke,,van mindenfele ember,csak nem tudhatjuk roluk miujsag..en mar nem leoödöm meg semmin
2019. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Valószínű, hogy biszex és szerelmes beléd, de próbálja elfojtani magában, de az alkohol feloldja a gátlásokat.
2019. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak nagyon igaza van.


Nem tudja elgoadni magát, az is bizonyítja, hogy a barátok előtt a csajokról beszél, bizonygatva ezt magának is, mintha egy nagy csajozógép lenne.


De egyébként, ha neked azt mondja, hogy pasival többet nem tud elképzelni, és ti sem vagytok kapcsolatban, mi jogon kér számon, hogy te ismerkedsz mással?

Nehogy már független létedre monogámnak kelljen lenned.

2019. máj. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem mindenkihez (bárkihez) vonzódik, hanem a vonzalomnak megvan a maga sajátos oka, így a "kedvezményezettek" köre erősen leszűkül. Ha meg már valamilyen ok miatt a gátlások tovább gyengülnek, akkor a dolog ezen az úton mehet tovább.
2019. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!