Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 40 + osan nehéz társat találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 + osan nehéz társat találni melegként?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 19:15
1 2
 1/11 Miki1515 válasza:
79%
Én véleményem szerint igen, de nem is lehetetlen természetesen!:D De persze lehetséges hogy te pont találsz könnyedén. Mindenesetre szurkolok! :)
2019. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyáltalán nem nehéz. Sokan ezt a korosztályt keresik.
2019. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Miki1515 válasza:
71%
Én véleményem szerint igen, de nem is lehetetlen természetesen!:D De persze lehetséges hogy te pont találsz könnyedén. Mindenesetre szurkolok! :)
2019. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem komoly kapcsolatra gondolok
2019. máj. 19. 19:42
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Harminc felett is nehéz, negyvenhez közeledve még nehezebb, és ez negyven felett sem könnyebb...

Fiatal srácok nem ezt a korosztályt keresik!

Persze van aki igen, de ott szinte mindig ott van az érdek, azaz a pénz!!!, sokan a pénzre mennek, de nincs is ezzel baj, mert ő a fiatalságát adja, az öreg élvezi és megfizeti...

Ez van!


40/F/Bi/Bpi.

2019. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5: Nem látom leírva, hogy a Kérdező utalt volna arra fiatalt keres megának... xD



Biztos vannak olyanok, akik ezt a korosztályt keresik. ^^ Én például a koromhoz képest maximum +- 7 év korkülönbséggel szokok keresni magamnak valakit. Magyarán szólva, ha elérem azt a kort, akkor én is abban a korosztályban fogok keresgélni, már ha keresni fogok egyáltalán. ^^

2019. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem minden korban nehéz.
2019. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nehéz. Én jobban szeretem a 40+-os osztályt. Azért, mert ők még férfiak. S mivel meleg vagyok, ebből következik, hogy a férfiakat szeretem. :)


Nem pedig a tündi bündi fiatal kis wanna be insta celebeket.

2019. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Azért érdekes, hogy itt többen írták, hogy kedvelik és keresik a 40 + osokat, ennek ellenére, egyáltalán nem tudok ismerkedni.

Ha csak szexet keresnék, nem is lenne gond. De én egy lúzer vagyok, mert érzelmekre is vágyom.Őszintékre.

Na itt a bibi, mert ezt viszont nem keresi senki. Még az sem, aki a mi korosztályunkkal érzi jól magát.


49 F

2019. máj. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon igaza van
2019. máj. 20. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!