Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én el tudom fogadni mások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én el tudom fogadni mások szexuális identitását, csak egyszerűen nem fér a fejembe, ti értitek?

Figyelt kérdés
Férfiként én el tudom képzelni, hogy egy nő inkább a nőket szereti. De hogy egy férfi a férfiakat? Az még oké, ha valai utálja a nőket és azért maradnak cswak neki a férfiak. De ezt nagyon nagy kisebbségnek gondolom. De egy átlagos homoszexuálist nem tudok megérteni. Vagy ez annyira genetikai hajlam, hogy jobban szereti egy frfi a szőrös férfi feneket mint a gyönyörű női testet?

2019. máj. 22. 11:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért tartod a női testet szebbnek, mert az vált ki belőled szexuális vágyat, ha nem váltana ki belőled szexuális vágyat, te sem lennél ennyire oda érte.


"Az még oké, ha valai utálja a nőket és azért maradnak cswak neki a férfiak."


Ne nevettes, tudod te hány nő mondja nekem a környezetemben, hogy utálom a férfiakat, minden férfi egyforma, mindenki csak a dugásra meg, de mégsem kezdenek nőkkel pasik helyett :D

Te el tudod képzelni ezt a te helyzetedben?

2019. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez minden megrögzött heterónak érthetetlen.
2019. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan hetero férfiként sosem fogod megérteni, hogy a hetero nők mit találnak vonzónak a férfiakban, ugyanúgy a melegeket sem fogod megérteni. Előbbiekről csak felfogod hogy a férfiak tetszenek nekik, megérteni nem érted meg, és nem is kell megértened. Ugyanezt kéne tenned a melegeknél is, azaz csak fel kell fognod hogy nekik is a pasik jönnek be.
2019. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem fér a fejedbe, mert te hetero vagy! A nőket megérted, mert nem vagy nő. A férfiakat viszont azért nem tudod, mert te is férfi vagy és te soha nem tudnál férfivel lenni, ezért ezt kivetíted más férfiakra is. Pedig midannyian másak vagyunk.

Ez pl olyan, mintha megkérdőjeleznéd, hogy te miért a nőket szereted. Hidd el nem lenne rá értékelhető válaszod azon kívül, hogy "mert hetero vagyok" vagy "mert így születtem".

Egy meleg férfinek uolyan gyönyörű egy férfi test, mint neked a női. Most ha itt újra megkérdeznéd, hogy "de hát miért?", akkor tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy neked miért tetszik a női test. Hidd a válaszod uaz lesz, mint amit fentebb leírtam.

És azért, mert egy férfi meleg, az nem jelenti azt, hogy szőrös a feneke. 😅

De amúgy egy jó tanács. Ha nem tudod megérteni, akkor ne gondolkozz rajta. 😀

2019. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nagyon buta vagy, vagy provokáció a kérdésed, szóval nem érdemes válaszolni rá.

Első esetben, ha tényleg odáig tart az intelligenciád, hogy nőket meg lehet érteni, pasikat nem, akkor nem fogjuk tudni veled megértetni, hogy miért...

Második esetben, meg evidens, hogy senkit nem érdekel az üres provokáció.

2019. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!