Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik természet szerető,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik természet szerető, egészséges életmódban gondolkozó fiatal?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 16:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én itt vagyok, 18/F:)
2019. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze és utálom aki nem ilyen
2019. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Csomó ilyen van, bár nem tudom, sőt, papíron igazából minden iskolázottabb természetszerető meg környezetvédő. Kérdés, hogy amikor arról van szó, hogy mondjuk ne üljünk repülőre, mert az egy évnyi takarékos életmódot tesz értelmetlenné, akkor mennyire ragaszkodnak az elveikhez. Attól nem fog változni semmi, hogy pár ábrándos értelmiségi elkezd komposztálni meg műanyag helyett vászonzacsival vásárolni, de marhahúsról vagy a fillérekért rendelt külföldi áruról már nem mond le.
2021. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!