Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belemenjek egy meleg kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy meleg kapcsolatba? Nem meleg fiú vagyok, csupán nyitott.

Figyelt kérdés
van egy fiú akinek tetszem. Kicsit félénk meg minden, de face-en rám Írt ÉS BESZÉLGETTÜNK ÉS AMIKOR SZÓBA JÖTT A CSAJOS TÉMA ELMONDTA. vagyis azt mondta el, hogy ő más és beszélgettünk vagyis meghallgattam, de annyira fura volt, aztán megkérdeztem hogy akkor neki ki tetszik erre mondta h pl én és igazából eléggé tetszem neki. igazából fél év van köztünk ő pedig hát izé... nem tudom mi a helyes szó, de ő olyan kis kisfiús arcu meg halyu gyerek.... nem tudom hogy egyáltalán komolyan érette ilyesmire. Megmondom őszintén énsem vagyok annyira érett :D de azért én nekem máér volt dolgom csajokkal, de valahogy megérintett hogy neki tetszem meg olyan szomorú volt nah. aranyos fiú érzek felé ilyen testvéri kötődést amit a húgaim felé is érzek. mit tegyek?

2019. máj. 25. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy! Vagy látens homoszex!
2019. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De cuki srac vagy nekem ilyenekhez nincs szerencsém
2019. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Kedves tőled hogy meghallgattad:))

Ha ő se ellenzi és te is akarod nincs semmi akadálya a dolgoknak:)

2019. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan belemehetsz, rajtad áll.
2019. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha akarod,akkor menj bele.

De egyepkent te mar minumum biszex vagy:))

2019. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!