Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rámnyomult a barátom legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámnyomult a barátom legjobb barátnője? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már 9 hónapja együtt vagyunk a barátommal, de még a csókon kívül nem volt semmi...persze nem akarom siettetni, tudom róla, hogy még nem volt senkivel, de azért jó lenne már valami..Én 20 vagyok ő 5 évvel fiatalabb.

Egyik nap éppen egy házibuliban voltunk és a kanapén ültünk 3-an. (Ott volt a legjobb barátnője is, ő 18)

Aztán a barátom kiment a mosdóba, mire a legjobb barátnője amikor látta, hogy már nincs itt, konkrétan majdnem lesmárolt és azt mondta, hogy ha nem akarok egy szűzzel bajlódni ő szívesen lefekszik velem. Lehet, hogy egy kicsit durván utasítottam el, de azért tudja már hol a határ. Aztán amikor visszajött a barátom egyből elkezdett vele mosolyogva jópofizni, mintha mi sem történt volna.

Másnap nem hívott fel a barátom, és nem is vette fel. Ez így ment 3 napig.

Aztán összefutottam vele az utcán, mire számonkértem, hogy mi baja. Á csak egy kicsit akadtam ki. A drága legjobb barátnője azt hazudta, hogy én azt mondtam neki, hogy csak meg akarom dugni és utána szakítanék is vele...

Persze próbáltam kimagyarázni, hogy hogy hiheti el egyáltalán, hogy ilyet tennék vele, de persze nem nekem hisz.

Valami ötelet, hogy mit tehetnék?


2019. jún. 19. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Huzd csobe a csajt facen es azt lehet kuldeni neki. Vagy hivast rohzits es ugy. Mondja ki o hbrad nyomult. Pl:Sokat gondolgoztam rajtunk es a baratod se akar vmiert velem beszelni. Igy gondoltam megkerdem. Emlekszel este ram nyomultal de miatta nemet mondtam. Megvan? Remlik? Aes ha mazlid van leirja hogy igen
2019. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Nekem ez zavaros. Ki a b uzi a történetben?
2019. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
11%
Te most fiú vagy lány vagy?Melyikőtök a meleg?
2019. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
8%
Ez most nem világos. Ratyikra izguló nők? Te meg egy tizenöt évessel kavarsz? Normális vagy te?
2019. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú, és rámmászott a barátom (akivel együtt vagyok) legjobb barátnője, de mivel elutasítottam gondolom bosszúból azt mondta a barátomnak, hogy ne feküdjön le velem, mert csak meg akaron dugni
2019. jún. 19. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a barátodnak annyi esze van hogy a te verziódat meg sem hallgatja ha nem futtok össze véletlen az utcán, akkor jár neki a taps. Próbáljátok meg megbeszélni, de ha inkább neki hisz akkor lehet jobb ha hagyod őt a fenébe.

Vagy menj bele hogy lefekszel a csajjal aztán mikor levetkőzött fotózd le és küldd el a barátodnak hogy lássa mit kavar a ribi :D

2019. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Én azt csinalnám, hogy ráirnék, hogy még is akarok veled sexelni, persze nem igy megfogalmazva.

Aztan athivnam, talan kamerara is vennem ahogy leorditom a fejet es elkuldom

Aztan baratommal kibekulnek

2019. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!