Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet az hogy szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy szerelmes vagyok egy lányba de meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát lányok iránt érzek szerelmet de szexuálisan mégis fiúkhoz vonzódom? 18/f

2019. jún. 19. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
biszex vagy :)
2019. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Én fordítva vagyok a lányok érdekelnek de egy szűk réteg de inteletuálisszelei síkon meg egy színész férfi de csak szellemileg... Érdekes dolgok ezek s sokszor nehézmegmagyarázni igazán csak az érzés számít
2019. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%
MEGJAVULTÁL!!
2019. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Tizenévesen nekem is volt egy ilyen korszakom, szerintem egyszerűen azért, mert nem tudtam elfogadni a testi vágyaimat és elképzelhetetlennek tartottam, hogy fiúba legyek szerelmes, ezért bebeszéltem magamnak, hogy lányokhoz vonzódom érzelmileg. Persze ez nem volt szerelem, csak erőltettem, mert az akartam lenni.


23/F

2019. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Van egy olyan, hogy heteroromantic homosexual. ő az a meleg aki férfiak iránt érez szexuális vonzalmat viszont érzelmi síkon a lányok/nők vonzzák. Velük éli meg a szerelmet. Guglizz rá. Vannak leírások. Meglátod mennyire passzol rád.
2019. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt kamaszkoromban én is nagyon vágytam a szerelemre, hogy valakinek fontos legyek és ő is fontos legyen nekem, de azzal nem voltam képes szembenézni, hogy meleg vagyok.

Így ez a belső vágy egy lány felé irányult, akit kedveltem, persze szexuálisan nem vonzott, de állandóan fantáziáltam kettőnk kapcsolatáról. Kissé idealizáltam és kiszíneztem őt is és a kapcsolatunkat is a fejemben. Minderre persze már csak utólag jöttem rá, amit éreztem valódi volt, de ő maga nem, csak elképzeltem.


Másrészt valóban van olyan is, aki érzelmileg nőkhöz, szexiálisan férfiakhoz vonzódik, és ezek variációi.

2019. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!