Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom bevallotta nekem, hogy meleg és szerelmes belém. Lehet, hogy egy kicsit rosszul reagáltam, de nem kezelem a legjobban az ilyen helyzeteket. Szóval lehet, hogy egy kicsiz megbántottam és az utána lévő napokban elég lekezelően beszélt velem vagy nem is szólt hozzám. És elkezdett újra cigizni is amit tudja, hogy utálok.

Azthiszem egy elég nagy hüjeséget csináltam. Azt mondtam neki, hogy ha akar megcsókolhat, de akkor hagyja abba az egész hisztit. Szóval megcsókolt...és azthiszem jó volt. És azthiszem kezdek vonzódni a saját nememhez és hozzá...pedig nagyon nem kéne mert a szüleim megölnének. Egyrészt azért, mert szörnyen homofóbok másrészt pedig azért, ha esetleg összejönnék vele, mivel utálják és szerintük rossz hatással van rá. És 100% hogy azt mondanák, hogy csak rámerőszakolja magát...(mert, hogy idősebb)

Szóval mostmár tényleg nem tudom, mit csináljak..


2019. jún. 23. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszett és élvezted akkor nem "kezdesz" a saját nemedhez vonzódni, hanem talán most jössz rá. Ez nem futóhomok (no pun intended)
2019. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2019. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


Mindenekelőtt azt kell átgondolnod, hogy mi a jobb neked, mitől leszel boldogabb. Nem a szüleid döntése alapján kell élned az életed. Nem határozhatják meg ők az érzéseid, igényeid, és életed.


Először is próbáld magad a barátod helyébe képzelni, és megérteni azt amint ő átmehetett ezen ügy kapcsán. Az amit tett igen bátor cselekedet, és nagy elhatározás kellett hogy megmerje lépni. Azzal, hogy szint vallott előtted, nem csak azt kockáztatta, hogy titkát tovább adhatod másnak, hanem azt is hogy elveszít téged mint barátot, hiszen nem tudhata hogy mi lesz erre a reakciód. Az, hogy mégis meglépte, arra ad számomra következtetni, hogy nagyon de nagyon fontos vagy számára, és iszonyatosan szerelmes beléd. A leírt viselkedése is ezt tükrözi, minden megtenne azért hogy együtt lehessen veled, te vagy számára a MINDEN.


Most szánj magadra is pár percet. Hogy esett a vallomása, hát a csók? A leírtak alapján, úgy érzem eltudnád képzelni vele ezt a kapcsolatot, tudnál neki adni egy esélyt. Mérlegelned kell, hogy neked ez belefér-e az életedben, vagy inkább választod a szüleid akaratát, és nem a saját hanem az ő életüket fogod élni.


Ha valóban eltudnád vele képzelni a közös kapcsolatot, akkor azzal mindenképp csak fejlődni tudnál. Megismerhetnéd magad, rájöhetnél saját utadra, és valós szexuális irányultságodra. Talán kiderül, hogy tényleg heteró vagy, és a mostani csak egy fellángolás volt, a helyzetre való ösztönös reakció és zavarodottság. Talán kiderül, hogy csak a fiúk érdekelne, és mindvégig a szüleid által felépített világban éltél, és félve a reakciójuktól, felépítettél egy fals világszemléletet, amely nem is jó neked. Vagy, ami a legvalószínűbb, rájössz arra, hogy biszexuális vagy, és mindkét nem érdekel. Bármelyik is legyen az, biztosan pontot tehetsz az ügy végére, és nyugodtan vághatsz neki az életednek. Persze, még változhat ez a jövőben, hiszen az ember folyamatosan alakul és fejlődik, a szexuális irányultság egyes nemek iránt erősödhet vagy csökkenhet az idő múlásával, viszont egy biztos, ha nem folytod vágyaid el, úgy a boldogságot megtalálhatod.


Fokozottan kérlek arra, hogy döntésed meghozatalakor csakis a saját életed és érzéseid vedd figyelembe, ne a szüleidét. Nem szabad az ő személetmódjuk befolyásoljon, nem élhetsz mindig az ő igényeik szerint, és ők nem szabhatják meg vágyaid, érzéseid, igényeid. Ezek olyan dolgok amikről TE rendelkezel, és nekik ebbe beleszólásuk nem lehet. Ha emiatt diszkriminálnak, vagy kitagadnak, az őket minősíti. Normális ember nem tesz ilyet mással, nem hogy a saját gyerekével. Elfogadja annak amilyen és örvend a gyereke boldogságának.


Mindenképpen azt tanácsolom, beszélj a barátoddal, mond el őszintén te is az érzéseid. Biztos vagyok benne, hogy közösen megtudjátok oldani a helyzetet. Az is egy megoldás, hogy titokban jártok, a szüleid tudta nélkül. Természetesen az is opció, hogy a barátságot folytatjátok tovább, mintha mi sem történt volna.


Őszintén remélem döntésed a saját magad és barátodat fogja szolgálni, nem pedig a szüleidet.


Minden jót!

2019. jún. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!