Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szopatás vagy a szopás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szopatás vagy a szopás a jobb érzés?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 22:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre a kettő ;)
2020. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nálam egyértelmü a 69.


18-as, nektek miért jó az, ha nem egyszerre mentek el ?


Meglepödtem, hogy ilyen sok passzív van itt.


Àltalában több az olyan passzív, aki nem szereti, ha öt szopják. Talán azért is alakult így náluk, mert szégyenlik, vagy nem szeretik a saját farkukat. Pedíg többségüknek nem kellene szégyenlösnek lennie....

2020. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Szopatnék de nagyon
2020. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
én ismertem egy csávót, na az olyan brutálisan szopatott csajt is, srácot is h szó szerint taknya-nyála egyben, baromira nem érdekelte h ott fulladozik. na de azt mondta erre h ő nem kislány szal csak férfiasan ... és tulképpen igaza van sztem, egy igazi hímtől én is elvárnám h kemény legyen és ne cicázzon.
2020. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

22


hogy érted? kicsi a farka vagy más miatt szégyenli?

2020. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

25-ötöske, a tapasztalatom az, hogy vagy azért, mert kicsi neki, vagy azért, nem olyan, amilyennek ö maga szeretné, hogy legyen,vagy mert annyira lány(os)nak érzi magát, hogy nem mutatja magát elölröl, mert neki a puncija a lényeg.

Van egy ismerösöm, csodaszép teste van, jóképü, és a farka nyugiban és keményen is szép. Többször szexeltünk, és még, ha kértem sem engedte, hogy elölröl hozzáérjek, vagy, hogy én szopjam le öt. Azt mondta, hogy ö nem szereti, ha szopják.

2020. okt. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes. pedig azért srácok szokták csípni ha szopják őket. heteróból is nem egyet ismertem, akinek van bnője, dugja is rendesen szal minden ok, de azért tart magának titokban egy csávót aki rendszeresen szopja és meg is mondja h a bnője képtelen olyan jól csinálni. hát érdekes na ... de mondjuk ezt kezelhetjük tényként.


és akit ismersz, az ... na nekem érthetetlen, ha jól is néz ki, akkor főleg nem értem a dolgot.

2020. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Egyértelműen szopni a legjobb. Nem is várok el viszonzást.

37/f

2021. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Engem is leszophatna egy fiatal srác..35F
2021. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nálam az oldalt fekvős 69 lenne a nyerő, bár attól valószínűleg hamar elmennék. Az is jó lenne, ha csak szophatnék egy szép farkat.
2022. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!