Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon durva volt, hogy ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva volt, hogy ezt mondtam a barátomnak?

Figyelt kérdés
Miatta jöttem rá, arra hogy tetszenek a fiúk is. Buliban voltunk meleg bárban, és ellazulva táncoltam vele. Amikor hazamentünk csókolóztunk. Kicsit zavarban voltam hülyéskedni akartam, és azt mondtam neki, hogy azért örülsz neki, hogy én is b... vagyok. Valahogy nem fogta fel viccnek az egészét, szomorú lett. Utána gondolkoztam, hogy talán régen megbánthatták ezzel. Azt mondta, hogy nincs semmi baj, később már jó kedve volt.
2019. jún. 29. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Igen
2019. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem gondoltál arra hogy ezt veled kellene tisztázni?
2019. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a kérdést az itteni mesegyáros gyártotta!köszönet az új kitalált történetért!
2019. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen megkérdeztem,hogy nem bántottam meg ezzel, meg mondtam neki hogy viccnek szántam nem akart róla beszélni.
2019. jún. 30. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!