Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek túl sokat várok el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl sokat várok el?

Figyelt kérdés
Egy kedves és rendes pasit keresek mind össze ennyi de lehet hogy még ebből is lejebb kellene adnom?

2019. júl. 1. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Ilyenből van sok, csak azokat semmibe veszed, és a kis menő gyerekekre buksz, akik csak elhitetik veled, hogy azok, amíg meg nem kaptak.


én világ életemben ilyen voltam, és 2* éves koromig senkim nem volt, pedig mindenem odaadtam volna, 1 kedves nőért.


na szal ennyit erről.

veled van a baj

2019. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nehéz találni ilyet, de ne add fel, nekem sikerült.
2019. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat kérsz. Nem kell lejjebb engedned.
2019. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ te milyen személyiség vagy és mennyire nézel ki jól. Beszéltem én már itt olyan lánnyal aki szó szerint, túlzás nélkül, teljesen elviselhetetlen volt.
2019. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne add lejjebb. Lehet nem találsz, de ez a minimum, amit elvársz, akkor tarts ki. Valamikor csak eljön Ő is?!
2019. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vársz el sokat. Illetve... Minden attól függ, milyen az, hogy rendes. A kedves egyszerűbb: ne bántson. De a rendes az nagyon tág fogalom, és mindenkinek mást jelent.

Én mégis azt mondom, hogy ne keress te se kedveset, se rendeset. Keress olyat, aki szeret, és te is szeresd. A többi menni fog.

2019. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen :)
2019. júl. 1. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit elvársz az az alapnak az alapja.ha most még ideírtál volna pár szempontot ....mondjuk ami reális is még ....azzal sem lenne semmi gond
2019. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!