Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok baj hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok baj hogy sok pasival voltam együtt?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla egyszerűen folyamatosan kívánom a szexet most van egy állandó partnerem akivel össze járunk két hetente de nekem az nem elég :o

2019. júl. 3. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezt senki le sem szarja, te dolgod, de van egy olyan selytesem, hogy ezt a kerdest "dicsekedeskeppen" raktad ki.
2019. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát probáld ki ez csak kifogás szerintem ha folyamatosan attól félsz hogy elkapsz valamit akkor inkább maradj a konfort zónádon belül.
2019. júl. 3. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
elsővel értek egyet
2019. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, képzeld el egy HÍV vagy herpesz valóban bőven a komfort zónámon kívül van.

Ahogy az is hogy valaki olyanhoz közeledjek vagy legyen bármilyen kontaktusom aki előttem egyik fszrol a másikra repked ....

2019. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk majd pár év múlva, ha mindenki vegigment rajtad, és idősebb leszel, nem nagyon áll veled szóba senki, sőt talán még beteg is leszel, majd akkor térjünk erre vissza!
2019. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Remelem AIDS-es vagy !
2019. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 azért ilyet ne!!!! Inkább 1000x inkább ne legyen az ha már ekkora hülye és felelőtlen , mert ezzel nem csak az ő élete hanem rengeteg másé is tönkre menne
2019. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést párszor már én is feltettem magamnak.

Szerintem, az előző kommentekben a "később senki se áll veled szóba emiatt" kijelentés inkább a lányokra vonatkozik. Tapasztalataim szerint, a meleg fiúk meg szokták ezt érteni másokban, már ha csak saját magukból indulnak is ki.

A heteró fiú és heteró lány ismerőseim azonban így vélekednek erről: "Egy fiúnál ez természetes a hormonok miatt, egy lány viszont válogassa meg, hogy kit enged közel magához!" Ezzel én nem tudok egyet érteni.

De persze a védekezés nagyon fontos (meg ha úgy adódik, akkor szűrővizsgálat stb.)

Szuper, hogy van egy állandó partnered :D Nekem van egy intim barátom, kapcsolat azért nem lesz valszeg, mert eléggé különbözőek vagyunk. Az egyetemeink mostanában úgy lekötnek bennünket, hogy havi egyszer van egy rövid randi és utána szex, másokhoz most egyikünk sem közelít.

Na és a te partnereddel szerelmesek vagytok egymásba? Mert akkor nem fogja érdekelni őt a múltad, a személyiségedet pedig képes lesz elfogadni. És ha neked nem elég a két hetente, akkor élhetnétek pl nyitott kapcsolatban.


Beszéljetek erről, mert biztos ő is gyakrabban szeretne veled lenni, és talán neki sem kevés pasival volt már dolga. Szerintem két srácként azonos véleményen lesztek :)

2019. júl. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baj. Sok melegnek ezért nehéz normális párkapcsolatot találni, mert a melegek egy jelentős része pont ilyen mint te (tisztelet a kivételnek). Én a helyedben erre egyáltalán nem lennék büszke, hanem szégyellném. Majd ha egyszer elkapsz valami betegséget, akkor megtudod milyen ez...
2019. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem a betegség veszélye a legnagyobb baj a történetben, hanem az, hogy pár év és elmúlik a kamaszkor. De az emlékek nem múlnak el vele, és amikor harmincévesen összesúgnak a hátad mögött - nekem megvolt, neked is? - az nem lesz majd egy felemelő élmény.
2019. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!