Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másoknak hogy sikerül minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak hogy sikerül minden ami nekem nem?

Figyelt kérdés

Én egy fiú vagyok aki párkapcsolat keres és keresgélés közben már sok történetet olvastam arról hogy a neten sikerült párt találniuk maguknak.

De nekem sajnos semmi nem jött össze.

Írták azt hogy Anotalkon találtak maguknak párt.

Sokszor mentem már fel oda azt remélve hogy találok valakit de azok akikkel ott találkoztam még az életkedvemet is elvették.

Fent voltam Randigay-en és ott bár viszonylag normálisak voltak ott sem találtam senkit.

Instagrammon is rengetegszer próbálkoztam már de ott sem jött össze semmi.

Planetromeora is regisztráltam de ott még semmi.

Mindenhol szexajánlatok és farkak.

Ebből már elegem van.

Mindenhol perverz öregemberek zaklatnak meg olyanok akik egy mondatot nem tudnak helyesen leírni.

Én ilyenekkel nem tudok összejönni. Ilyenekkel nem szeretnék párkapcsolatot.

Arcképet szeretnék farokkép helyett.

Szerelmet szex helyett.

Párkapcsolatot szeretnék kalandok helyett.

Mégis mit csinálok rosszul?

És még barátaim sincsenek.

Szóval valamit nagyon rosszul csinálhatok.

De vajon miért nem sikerül az nekem ami másoknak igen?

Mégis mit csinálok ilyen rosszul?



2019. júl. 10. 01:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Ne hidd, hogy Pest ebből a szempontból jobb, vagy kivételezett.

Ugyanilyen idióták, kamusok és perverzek vannak, csak hatványozottan.

Tudnék mesélni, kikkel találkoztam már ismerkedés alatt.Szép kis könyvet lehetne írni...:)


Garantálom, a véletlen a legjobb szervező, csak ki kell várni !

2019. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 Biztos igazad van. Csak azért gondoltam azt hogy Budapest jobb mert ott több az ember így több a lehetőség és ott könnyebb lehet élőben is ismerkedni mint egy olyan helyen ahol majdnem mindenki ismeri egymást.
2019. júl. 10. 23:16
 13/16 anonim ***** válasza:
86%

En pesti vagyok de lakhatnék akár a Holdon is

Tobb az ember de tobben is b***nak át

2019. júl. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Javaslom, hogy ne add fel és próbálkozz. Mennél hosszabb ideig vagy fent egy társkeresőn, statisztikailag annál nagyobb esélyed van rá, hogy valaki normálissal találkozz. A perverz öregurakat, farokképhuszárokat, és neandervölgyieket meg tojd le, ne foglalkozz velük. :)
2019. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
Megnyugtatlak , nőként is ez a helyzet, hihetetlen h nincs egy normalis pasi se sehol. Max aki dugni akar v olyan kepeket kuld. En ezert nem hiszek a netes társkeresésben .
2019. júl. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Élo ismerkedes se jobb

Megígér fűt fát aztán ha megvoltál neki tobbet nem látod

2019. júl. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!