Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha meleg vagyok vagy erősen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meleg vagyok vagy erősen biszex miért érzem azt, hogy nekem család kell?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy most van esélyem arra utoljára, hogy gyerekem legyen. Azt érzem, hogy ezeket a vágyakat a szégyentől, meg azért mert tényleg gyereket akarok eltudnám nyomni. Mármint idős koromban biztos megbánnám, hogy férfiakra áldoztam az életem, bujkáltam amikor gyerekem is lehetne ami fontosabb. Csak rendbe kell tennem magam, és azt tudatosítani, hogy emiatt sohasem lehet normális életem. Mert még nővel megy a szex, és tényleg akarok vonzódni hozzájuk.
2019. júl. 10. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Talán azért mert a szexuális orientáció a és a családszeretetnek illetve a saját gyermek utáni vágynak semmi köze egymáshoz? Az, hogy meleg/biszex valaki nem azt jelenti, hogy nem vágyik gyermekre/családra. Az csak azt jelenti, hogy azonos nemű partnerhez vonzódik.
2019. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted bizonyos meleg párok miért akarnak gyereket örökbe fogadni?
2019. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt érzem, hogy a család miatt eltudnám ezt fojtani. Mert érzem, hogy ez nem normális, meg ezt szégyellem.
2019. júl. 10. 19:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Heteró kapcsolatban akarok gyereket, és sajátot szeretnék.
2019. júl. 10. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ez a te bajod, nem a melegségé.
2019. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

És segít a dolog elfogadásában, hogy időnként kiírsz egy ilyen kérdést amiben leírod, hogy nem tudod elfogadni mert bűnös dolognak tartod?

Ha elnyomod azzal nem oldod meg. Meg kell értened, el kell fogadnod az érzéseid ahhoz, hogy békére lelj Akkor még mindig választhatod a családot de ez az egész nem fog többé kísérteni.

2019. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Én is így vagyok vele. Talán annyi különbséggel, hogy én semmilyen emocionális késztetést nem érzek arra, hogy nővel legyek (pillanatnyilag). Az a megítélése a társadalomnak a melegekről, hogy különbség van a passzív és az aktív melegek között. Mert utóbbi csak a kielégülés szintjén keres magának partnert, aki lehet nő is akár. Gátolva van bizonyos körülmények miatt a szexuális élete, ami miatt nővel nem tud együtt élni. Ettől függetlenül a családalapítás iránti vágya megvan.

Volt egy hitoktató, akivel egy alkalommal összefutottam egy kórházi imaterem előtt és nagyon jól ismerem, aki azt mondta, hogy a Biblia szerint is mindennek rendelt ideje van.

Csak ugye ebben a kusza, zavaros világban, amiben most élünk, nehezen alakítjuk ki a rendet magunk körül. Egy szó mint száz, amiatt ne legyen szégyenérzeted, hogy férfival voltál ha mégis gyereket vállalsz. Az egy tapasztalat volt/lesz számodra és ennyi.

2019. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!