Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez nem számít még meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem számít még meleg dolognak igaz?

Figyelt kérdés

Még tinikoromban volt olyan, amikor összejártunk egy haverral. Egyikünk puncit formázott a két tenyerével, középen ugye egy réssel. Folyékon szappant nyomtunk bele majd a másikunk ezt megdughatta. Utána cseréltünk.


Ettől még full hetero lehetek, ha csak ilyen volt?



2019. júl. 11. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Csakis akkor vagy meleg, ha a pasik jönnek be neked és a lányok nem. Az, hogy min poénkodtatok nem számít.
2019. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha most is izgat vmi fius dolog ,akkor nem vagy hetero,,ha gondolsz iylenekre,
2019. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, meleg akkor vagy, ha azonos neműekkel jársz, szeretkezel, vagy velük képzeled el az életedet. Anno nálunk is voltak... dolgok, még kamaszként, és én ugyan meleg lettem, de az akkori legjobb barátom meg megmaradt heteronak. Én inkább kamaszos kiváncsiságnak tudnám be a dolgot.
2019. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 jdfGabrella ***** válasza:
90%
Nem
2019. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

A heterok és a melegek nem formáznak puncit a kezükből, hogy egy másik pasi megdugja azt. A heterok azért, mert igazi puncit keresnek, a melegek pedig azért, mert nem izgulnak a puncira.

Szóval igen, ezek pont olyasmik, amit a full heterok (ez egy külön kategória, amivel én is a szexpartner keresőkön találkoztam) szoktak csinálni. Ezen kívül a full heterok szoktak mélytorkozni és seggbe is dugatják magukat, bizony képviselők csak transzival vagy nőnek öltözött férfival.

Szerintem igen, te is full hetero vagy.

2019. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Aha...., a folyékony szappan viszont nem tesz jót a nyálkahártyának.
2019. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Testápolóval lenne jobb?
2019. júl. 11. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze, testápolóval, de rendesen a helyére, a másik fenekébe dugva :)
2019. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!