Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valakinek sikerült már társat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek sikerült már társat találnia bármelyik netes oldalon?

Figyelt kérdés
Eddig csupán negatív tapasztalataim vannak, ezért kíváncsi lennék, hogy egyáltalán működik-e a dolog másnál, vagy tényleg csak szinte csupa kamus van az oldalakon?

2019. júl. 12. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sikerült. Harmadik éve vagyunk együtt.
2019. júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem. Planetromeon. Baratommal marcius eleje ota egyutt vagyunk. O 31. En 18. Nagyon megszerettuk egymast. Legtobbnyire a meleg ismerkedos oldalakon `szexhavert` keresnek de vannak kivetelek. Sose tudhatod mikor lesz jackpot :)
2019. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is romeon. 4 eve egyutt. 25f
2019. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Én még nem tálaltam párt netes oldalon, pedig igyekszem, bár nem vagyok egy könnyű eset... Csak azért nem akarok összejönni valakivel, hogy elmondhassam volt kapcsolatom, de amúgy nem működne. Mivel eleve kevés meleg van, akikből még szelektálni kell azokat, akik komolyan gondolkodnak, közel laknak, korban hozzám illőek, és a külső és belső összhang is megvan, így elég nehéz. Legalábbis nekem. :/ De mivel jobbat nem tudok, nem szabad feladni. Élőben lenne jó ismerkedni, de úgy elég nehéz, szerencse kell. Vannak akikkel lehet azert beszelgetni, vannak értelmesek is, csak ilyen-olyan okok miatt nem jön össze a dolog, nem passzolunk.

Van negatív tapasztalat is sajnos, vannak kamusok igen, és sokan csak szexet akarnak. És azt nem nevezem negatív tapasztalatnak, ha a mégsem jön össze az ismerkedés során a dolog, egyszerűen csak tapasztalatnak. :)

2019. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Nekem eddig még csak alkalmi, illetve rövidebb kapcsolatok jöttek össze az internetről...

Alapvetően 18körüli-alatti, szexhavert keresek hosszú távra, persze abból még bármi lehet!


40/F/Bi/Bpi

2019. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nem :(
2019. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Meglepő módon ez két személyen múlik. Nézz magadba és gondold át, neked mekkorák az igényeid, akarsz-e komoly kapcsolatot?

F/48, több hosszabb kapcsolattal, mostani 3 éve tart

2019. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehetetlen, de nem könnyű.

Én a Planetromeon voltam fent kb. Majdnem egy évet mire megtaláltam azt, akivel közös hangon vagyunk a mai napig. Elsőnek beszélgetés végett találkoztunk. Utána úgy éreztük ez nem csak egy beszélgetés lesz.

Lassan 2,5 éve együtt vagyunk.

22/f


Kitartást, akkor jön minden, amikor nem számítasz rá 😊🤗😋

2019. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vagyok nagyon kitartó, ha elvétve találok olyat, aki a kinézetével megmozdít bennem valamit, és én is benne...
2019. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Fél sikerrel...

Első: Magát 35-nek mondó, aránylag tűrhető képekkel illusztráló ember. Jó, legyen tali. A megbeszélt időben, a megbeszélt helyen egy 60-as, fogatlan kövér alkesz szólított meg.

Kocsiba vissza, padlógáz, csikorgó gumik.


Második: Őrá én írtam rá, hátha bejön. Vékony, szőrtelen 19 évesnek mondta magát, és max. 35 évest keresett (akkor voltam 44),titkos kapcsolatra, "de lehetnek kivételek" megjegyzéssel. Ráírtam. Beszélgettünk egy kicsit.

Aztán találkoztunk. Tényleg vékony, és nagyon fiatalnak néz ki. Azt, hogy szőrtelen, akkor még nem tudhattam meg. Első randi: beszélgetés, séta, egy üdítőzés és kávézás, "majd kereslek", elköszönés. Másnap keresett.

Újabb tali. Akkor már megtudtam, hogy szőrtelen. :)

Másfél évig tartott...

F/47

2019. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!