Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk: ha vkit néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk: ha vkit néhány üzenetváltás után elég szimpatikusnak találtok, de a srác nem akar arcképet mutatni magáról (azért leírja részletesen, hogy milyen), randiznátok vele ("vakrandi")?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 23:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Természetesen nem. Kinőttem már a titkolózásból pár éve. Ha valaki egy meleg társkeresőn fél megmutatni magát, akkor az élet többi részén még paranoiásabb lehet a sajat szexualitását illetően.


23/F

2019. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes módon, és nemcsak a magam tapasztalata, hogy aki egy társkeresőn nagyon sok képpel van fent, az vagy hiú magamutogató, vagy mindenképpen el akarja "adni magát". Általában a sok kép sok látogatószámmal egyutt jelentkezik, így teljesen világos, hogy vagy szórakozik, vagy akkora igényei vannak, hogy nincs, aki teljesítené. De biztos nem komoly szándékú.

Aki képmentes és esetleg még szűkszavú is, azok a legértékesebbek, csak meg kell találni a módot, ahogy lehet hozzájuk közelíteni.


Eddigi három párkapcsolatomból kettő vakrandis volt, igaz, előtte napokig beszélgettunk emailben. És első élő találkozáskor nemhogy szikra,, hanem detonáció volt.És utána több éves egyuttélős kapcsolat.


Viszont képemmel már éltek vissza, pedig nem akt volt. Így akkor megfogadtam, senkinek semmi kép, én sem kérek.Aki esetleg meztelen képet kuldött, azonnal tiltottam. És azokat a maguktól elszállt lufiagyú szépfiúkat is, akik azt hiszik, ők az etalonok. Ösztönösen nem szeretem a túl szép embereket ezen a téren, általában teljesen megbízhatatlanok.

Még ha ezért most beindul a köpködés, de így van. Látom az ismerőseim körében.

Legyen valaki értelmes, kulturált viselkedésű ápolt és ennél több nem is kell.

2019. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azért (is) tettem ki képet, mert nem vagyok szépfiú és nem tartom magam különösen dekoratívnak. Így aki rámír arról tudom, hogy nem a külsőségeket nézi elsősorban. Ha nem lenne kép, és a levelezést találkozás követi akkor benne van, hogy a másik csalódik és faképnél hagy az elején. Az meg nem hiányzik. Nyílt lapokkal, őszintén, képpel ha ez kell hozzá.
2019. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt kinn sokáig arcképem, és azért nem voltam annyira népszerű. Persze nem tetszhetek mindenkinek arcra, elfogadom, de én nem is szeretek szelfizni, nagyon erőltetettnek érzem, más meg nem szokott fotózni engem (ha csak direkt meg nem kérem), nem vagy instasztár. Instára a macskámat rakom ki vagy valami szép képet, nem magamat. :D Én sokat leszűrök a fotó minőségéből, a beállásból, egyéb tényezőkből (szemüveg, 100 km-ről csinált kép, cigi lóg a szájából, stb.), ami nekem inkább nem szimpatikus, mint maga az arc.

Aztán csináltam egy olyan profilt, amin a meztelen felsőtestemről raktam ki csak képet nadrágban, kicsit erotikusabb pózban, na arra jöttek ám a levelek... Nyilván mindenki csak szexet akart kb. Ez egy kísérlet volt, mert úgy éreztem a test a lényeg romeon. És igazam lett. :D Persze ha valakivel komolyabban ismerkedtem küldtem arcképet is, nem titkolóztam. De végül fennhagytam a testképet figyelemfelkeltésnek. :D


És az is igaz, hogy azért egy-két arcképből nehéz megítélni bármit is, főleg ha amúgy teljesen értelmes az illető, de nincs érzéke a fotózáshoz, nem fotogén. Rengeteg egyéb tényező van, ami miatt tetszhet az illető, és ami csak élőben derülne ki, vagy netes beszélgetés alapján.

Az arcot szerintem nehéz szavakban leírni, inkább az alakot szokták. Nehéz ügy ez.


Egyszer találkoztam valakivel úgy, hogy nem cseréltünk arcképet. Ő biszex volt, és eléggé ügyelt a diszkrécióra. Mondta az elején, hogy nem fog küldeni, de tőlem sem várja el. Kukis képet küldött volna, de azt én nem akartam. :D Nem zavart amúgy ez a kép nélküli dolog, szívesen beszélgettem vele, és ő amúgy inkább szexet akart, így gondoltam beszélgetni azért még lehet így is. Pontosabban egy valami fél-arckép volt neki kinn, szóval nem volt teljesen vak a dolog, és én végül felfedtem neki magam, mert ez engem nem zavart. Gyorsan megkedveltük egymást, jókat dumáltunk esténként, és végül találkoztunk kb. 1 hónap után. Nem bántam meg, mert úgy éreztem eléggé megkedveltem ahhoz, hogy ne zavarjon az arckép nélküli ismerkedés. Élőben pedig semmi gond nem volt vele, szóval lehet ilyet is igen, csak kell hozzá bizalom és előtte beszélgetés azért, szimpátia.

2019. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel nem találkozom arckép nélkül. Olyan embert keresek aki vállalja magat és az életét. Szerintem a mai világban ez már alap. Most nem arra gondolok hogy nyilvános helyen kell sexelni, kézem fogva sétálni stb. De szerintem egy komoly tartós kapcsolat alapja nem lehet a bújkálás, titkolózás, önmagunk és a kapcsolatunk nem vállalása.
2019. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem talalkoznek olyannal, aki nem hajlando kepet kuldeni. Ismerkedesnel szerintem ez annyira alap. Nincs nekem annyi idom, hogy feleslegesen randizgassak es eloben jojjon a kellemetlen szituacio. Egy kepbol egyebkent is sokmindent le lehet szurni. 25f
2019. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%
Arckép nélkül is lehet szerintem is kölcsönös szimpátia. Elképzelhető, hogy az illető okkal tart a fotója kihelyezése végett, de ha a chaten egyértelműen látszik, hogy értelmes, akkor semmi akadálya egy találkozásnak. Vannak olyan fotók újabban, ahol tükör előtt fotózza magát, kissé elfordítva a képet a hátteret emeli ki és csak a fél arca látszik. Azt is lehet értékelni. Szerintem sem jó, ha túl sok képet tesz ki magáról viszont.
2019. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Olvasva a válaszokat, erre is, arra is van pozitív, meg negaív példa is! Ezért teljesen felesleges lehurrogni azokat, akik a másik vélemény mellett kardoskodnak...


Amúgy meg szerintem a vakrandinak nincs akkora csalódás-kockázata, mint a hamis képet küldő (de küldő!) hazug csalóval való találkozásnak... Főleg, ha bőséges levelezés előzte meg a találkozást!

2019. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval...
2019. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!