Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek összefér a leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összefér a leszbikusság az oroszfanatikussággal?

Figyelt kérdés
Mármint tudom, hogy már nem büntetendő ott se, de akkor is...

2019. aug. 2. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Az oroszoknál is vannak leszbikusok
2019. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván, de ott még rosszabb a megítélése, mint Magyarországon. (Vannak orosz ismerőseim, nem a hírekből szedtem)
2019. aug. 2. 00:59
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Mi köze a kettőnek egymáshoz??? Oroszország =/= homofóbia még akkor sem ha most üldözik őket.
2019. aug. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Dá, konyecsno májá dárógájá.
2019. aug. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban rossz, hogy ha ott elnel, nehezebb lenne.

De ettol meg szeretheted az orosz dolgokat, nincs ezzel baj

2019. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy egyáltalán, hogyan fordul meg egy ilyen kérdés valaki fejében. Hogy kell azt érteni, hogy "összefér" e? Ez olyan mintha azt kérdeznéd: Összefér e a kék színű szemem azzal, hogy imádok horgolni...

Ezt nem támadásból írtam, de ha azt írjuk, hogy márpedig nem fér össze, felejtsd el az orosz dolgokat, mert te egy leszbikus vagy, akkor felhagysz a hobbiddal?

Vagy mire gondolsz, hogy miért ne férne össze?

Azt értem, hogy a jelenlegi orosz politika nézetei nem férnek össze az LMBTQ jogokkal, de neked ehhez semmi közöd. Gondolom nem Putyin és az orosz kormány fanatikusa vagy. Akkor?

2019. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, ez még mindig a tesó kérdése akinek a húga valami orosz insta celebet követ és próbálja róla kitalálni, hogy meleg-e a húga. :D

Amúgy simán összefér a kettő, max necces a dolog, ha tényleg ott akarna élni minden. :/

2019. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7 tévedsz, mert az én vagyok. És nem insta celeb, hanem cosplayer (megjegyzem instája nincs is...).

Kérdező: Miért ne férne? Ez olyan hülyeség... Mintha az lenne a kérdés, hogy: "az hogy magyar vagyok, összefér a leszbikussággal?"

2019. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!