Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy szerettetek bele a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerettetek bele a barátnőtökbe?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egy házibuliban mondtam neki mit érzek iránta és nagy meglepetésemre ő is elmondta mit érez és így kezdődött
2019. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Buliba reszegen csokoloztunk.20/F
2019. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Hogy szerettem bele??? Fogalmam sincs. Pedig olyan 5-6 év alatt már háromszor is elolvastam, hogy mi ez a folyamat, de kihullik az agyamból. Valami kémiai képlet volt, hogy ilyen meg olyan dolgokat mozgatnak meg az agyban a hormonok... Ha egyáltalán azok. Nem tudom, tényleg, passz. :(


Most butának érzem magam. 😣

2019. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Érezheted is. Akkor válaszolnál nem tudományos nyelven, hanem az alapján, amit tapasztaltál magad körül mikor végbement a folyamat?
2019. aug. 2. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdtem nyáron diákmelózni. Borzasztó volt elsőre (most már szeretek ott) de amikor először megláttam ott azután már nem is érdekelt milyen szar amúgy a meló. Aztán megismertem és rájöttem hogy nem csak kívülről gyönyörű. Eléggé plátói volt a dolog, mert kapcsolatban volt, ráadásul pasival. Szóval végigszenvedtem a nyarat, meg utána az évet is hogy nem látom. Nem vagyok egy sírós típus, de amikor vége lett a nyárnak szabályszerűen bőgtem. Következő éven is odamentem dolgozni, pedig mehettem volna ezerszer jobban fizető helyre is. Ne legyetek szerelmesek, csak meghülyültök. :D

Azon a nyáron mentek szét a pasijával, de ettől függetlenül nem fűztem reményeket a dologhoz, azt hittem hetero. Pedig érezhetően volt már köztünk valami, de nem akartam beleélni magam. Elkezdtük egyre többet beszélni,egyre közelebb kerültünk egymáshoz, egyre jobban megismertem és rájöttem hogy előző nyáron csak azt hittem hogy szeretem, de akkor lettem belé igazán szerelmes. Előtte nem is ismertem igazán. Azutáni nyár után egy darabig nem találkoztunk, megvolt az az évi szenvedésem is, aztán szülinapomkor írt hogy felköszöntsön, meg mondta hogy ünnepeljük meg. Azután elkezdtünk programokat csinálni, mozizni, iszogatni, kirándulni aztán az iszogatások alkalmával elkezdtünk keverni. Aztán ő volt aki vette a bátorságot és pia nélkül is felhozta hogy most akkor mi van köztünk. Aztán összejöttünk, most márciusban voltunk két éve együtt.

2019. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkahelyen dolgoztunk (dolgozunk). A kezem alá kaptam, az én szárnyaim alatt ieszkedett be. Segítettem neki sok mindenben. Mivel én nyíltan vállalom azt, aki vagyok (ha megkérdezik nem tagadom le, mert elég nyílvánvaló) ezért könnyű préda voltam. Ő kezdeményezett, ugyanis 6 évvel idősebb vagyok nála. Azóta eltelt 7 év :)
2019. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédok voltunk, szinte egyszerre költöztünk be, én egy kicsivel hamarabb, mikor láttam hogy cuccol be az épületbe segítettem neki mert egyedül volt. Aztán beszédbe elegyedtünk, először csak a folyosón/liftben ha összetalálkoztunk aztán kiderült, hogy ugyanazt a sorozatot nézzük úgyhogy megbeszéltük, hogy összejövünk sorozatot nézni és így lettünk szinte elválaszthatatlanok. Én persze az elejétől fogva éreztem, hogy megmozgat bennem valamit a lány, de nem mertem előhozni mert nem tudtam mit reagálna rá. Aztán egyre féltékenyebb lettem mikor az épp aktuális pasijelöltek kerültek szóba, pedig én is randizgattam akkoriban és rádöbbentem, hogy beleszerettem. Egyszer együtt jöttünk haza egy buliból nagyon be voltunk csípve, náluk meg rács van az ajtó előtt ami ráadásul elég régi nehéz kinyitni, láttam, hogy bajlódik a zárral így mondta m neki aludjon nálam, hozzám könnyebb bejutni. És akkor este hiába türtőztettem nem bírtam magammal és megcsókoltam...Legnagyobb megdöbbenésére nem utasított vissza, akkor le is feküdtünk majd megbeszéltük, hogy tulajdonképp mindketten beleszerettünk a másikba így összejöttünk, lassan 3 éve vagyunk együtt :)
2019. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy :( xD
2019. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ah, ezek olyan jo sztorik voltak, orulok nektek lanyok. :D
2019. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az új albiban lelépett az egyik lány, így keresnünk kellett valaki mást a helyére. Ő volt az első aki megnézte a szobát, és úgy is volt, hogy hozzánk költözik, de aztán mégsem. Végül úgy alakultak a dolgok, hogy szembe szomszédom lett. Mivel én tartottam mindenkivel a kapcsolatot, aki jelentkezett hozzánk, így vele is én beszéltem, és kifejezetten hamar nagyon jóban lettünk.Mint ha rátaláltam volna a lelkitársamra, pedig csak pár napja ismertem. Aztán beköltözött szembe, és mivel a szomszédom lett, így megbeszéltük, hogy találkozunk egy sorozatnézős forrócsokizásra. Onnantól meg nem telt el úgy hét ,hogy ne találkoztunk volna legalább egyszer. Akkoriban találkozgatott egy sráccal, akibe szerelmes volt, azonban a srác belé nem, és egy idő után rám hajtott ( volt, hogy hármasban találkoztunk, iszogattunk meg társasoztunk). Ugyan nem vagyok leszbikus, előtte 8 évig csak férfi párjaim voltak, de elutasítottam. Nem éreztem különösebben semmit a srác iránt, és túl fontos volt számomra a barátnőm, hogy egy fiú miatt megbántsam. Úgy éreztem, hogy el kell mondanom a barátnőmnek, ami történt, így éreztem helyesnek. Láttam, hogy ő mennyire reménytelenül szerelmes belé, és ha rám nyomult, valószínűleg még más lányoknál is bepróbálkozott volna, nem csak nálam. A srác megpróbálta tagadni, meg kiforgatni a dolgokat, de nem járt sikerrel. Egy évünk hasonlóan kaotikusan telt, mint a kezdetek, hol neki volt valamilyen fiú, hol nekem volt valaki kilátásban. Aztán észre sem vettük, de megtörtént : egymásba szerettünk. Nekem rosszul esett már a végén, ha ő van fiúval, és neki is rossz volt ha értem tepertek éppen. Időbe telt viszont, hogy ezt egymásnak meg magunknak is beismerjük. Egyik este nála voltam, valamin nagyon ki voltam borulva és javasolta ,hogy bontsunk fel egy bort. Iszogattunk majd egymással szemben lefeküdtünk a kanapéra. Látta rajtam, hogy valamin nagyon elgondolkodtam, így próbálta belőlem kiszedni, de én nem mondtam el neki. Sokáig noszogatott, mire ahelyett, hogy elmondtam volna, megcsókoltam. Én végig arra gondoltam, hogy meg szeretném csókolni. Aztán miután megtörtént a csók, kiderült, hogy sejtette,hogy ez jár a fejemben, de nem volt benne biztos, ezért akarta mindenáron, hogy kimondjam, mert már ő is nagyon meg akart csókolni, de nem mert . Azóta egy éve, hogy együtt vagyunk.:)
2019. aug. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!