Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerettetek már bele heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele heteró nőbe? Csak az idő segít?

Figyelt kérdés

Már 2 éve szeretek egy nőt. Nem történt még velem ilyen, nem érzem magam leszbikusnak, inkább biszexuálisnak. Ő az első nő, aki iránt ilyet érzek.

Nem voltam együtt még nővel, nem tudom, ez hogyan történt, de nem tudom elfelejteni őt. Miért van ez? Ha ti voltatok ilyen helyzezben, mit tettetek?

Van egy kisfia, jelenleg egyedülálló. Ő 35 éves, én 23 vagyok.

Kezdek lassan belebetegedni az egészbe.


2019. máj. 16. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Reménytelen, v nem próbálkoztál, esetleg a viselkedése olyan veled eleve, hogy távolsagtartó?
2019. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló. Nem, egyáltalán nem tavolságtartó. Nagyon kedves, nagydumás, laza. Egy tantárgyat oktat nekem az egyetemen. Nem az a tipikus tanár, inkább olyan, mintha egy hallgatótársam lenne. Sokat jár bulizni olyan helyekre, ahova mi is járunk, párszor megfordul a munkahelyemen is (egy szórakozóhelyen dolgozom). De azon kívül, hogy mik kellenek órára, nem sokat beszéltem vele. Már vége a félevnek, most nem fogom látni egy ideig, hacsak nem találkozok vele valahol össze. Volt pár megnyilvánulása a homoszexualitásról, amiből arra következtetek, hogy elfogadja, nem ítéli el.

Azt sem tudom, hogy kell közeledni a nők felé nőként, vagy hogyan lehetne. :(

2019. máj. 16. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Aranyos ez a kérdés.


Az sem biztos, hogy heteró. Szerintem egy próbát megér.

2019. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Segít az idő, meg ha végre megismersz valakit, aki úgymond levesz a lábadról. :)

[ Ha peched van - mint nekem - akkor az is egy nálad minimum 10 évvel idősebb, heteró tanárnő lesz, meg a következő is. :D ]

2019. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Lassan kèt ève tart. Plátói, heteró, hàzas, full remènytelen. Próbálom elhesegetni a gondolataimból, de negyon nehéz.
2019. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 3 évig szerettem egy lányt, akiről tudtam, hogy heteró (ő nem tudja rólam, hogy nem érdekelnek a férfiak, így az érzéseimet sem vallottam be neki). Elfelejteni csak úgy tudtam teljesen, hogy szó szerint "berobbant" az életembe egy másik nő, aki teljesen levett a lábáról, bár mint kiderült, ő sem viszonozza (valószínűleg) az érzéseimet :(

Azt írtad, hogy nem sokat beszéltetek az iskolai dolgokon kívül. Nem lehet, hogy csak idealizálod, és amiatt érzed magad szerelmesnek? Vagy mennyire ismered Őt?

A legkönnyebb megoldás nyilván az lenne, ha elmondanád neki az érzéseidet, mert nem emésztenéd magad tovább emiatt. Erre persze nagyon nehéz rászánnia magát az embernek, kell hozzá egy adag bátorság :D Főleg úgy, hogy a másik ember reakcióját nem tudod megjósolni (pl. lehet, hogy elfogadja a melegeket, de azt már rosszul reagálná le, ha nála próbálkozna be egy azonos nemű). Neked kell ehhez annyira ismerni a másikat, hogy tudd, mire számíthatsz tőle.

2019. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jopar eve ismertem meg egy hetero not. Hamar beleszerettem, majd hosszu vacilalas es onemesztes utan elmondtam neki, de nem valtozott semmi. Rengeteget emesztettem magam, zokogtam ejszakakon at. Probaltam elfelejteni, belebonyolodtam kapcsolatba, de csak Ot szerettem. Aztan iden aprilisban vegre osszejottunk. O egy gyonyoru 40-es NO! Remenytelennek indult a dolog, aztan megis beteljesedett. A vilag legboldogabb embere vagyok, pedig sokan akartak lebeszelni a dologrol. Orulok, hogy nem adtam fel.

Probald meg, beszelj vele, hatha osszejon. Szoritok!

2019. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!