Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányos lányok, sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos lányok, sikerült valakinek szintén lányos párt találni? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
Kort is, ha lehet. :)
2019. aug. 22. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:
ui. én 21 vagyok, írjatok nyugodtan, ha valaki szeretne beszélgetni
2019. aug. 22. 14:59
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Én szeretnék többet is annál.
2019. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

nekem eddig egy lany volt. O is lanyos, en is lanyo. Egy buliban talalkoztunk. De azota sehol semmi:D

18l

2019. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Párt nem, pechemre egy leszbikust sem ismerek, de van egy reménytelen crushom egy heteró lányba.:/

18L

2019. aug. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
A szomszédunk volt nagyon sokáig a lány mikor még kicsi voltam. Akkor nagyon jóban voltunk, vicces de már akkor puszilgattuk egymást, papás mamásat játszottunk és mivel láttuk hogy a szüleink szájrapuszival köszönnek mi is így tettünk. Azt hiszem ez volt az amin összebalhéztak a szleink, de lehetett más is nem tudom, anyumék úgy voltak vele, hogy gyerekek még had jástazanak ahogy akarnak de az ő szülei kicsit komolyabban vették ezt és nem tetszett nekik. Utána nem hagyták a szülei, hogy velem játsszon és végül el is költöztek mikor úgy nagyjából 5 évesek lehettünk. Mindkettőnknek alakult az élete meg is feledkeztünk egymásról. Pár éve aztán ahogy a családi fotóalbumot nézegettem ráakadtam egy képre amin mindketten rajta vagyunk, akkor eszembe jutott, hogy milyen jóban voltunk kicsiként és megkerestem a facebookon. Eleinte csak barátilag beszélgettünk, kiderült, hogy felnőtt fejjel is kifejezetten jól kijövünk egymással, aztán pár találkozó és a kínosnak vélt lelepleződések után egymásba gabalyodtunk. Bár a szüleivel még nem találkoztam azóta, de kíváncsi lennék mit gondolhatnak hogy velem van együtt a lányuk :D Nos a mi sztorink így alakult, nem kifejezetten tervezett párkeresés volt, csak így alakult :)
2019. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen. És nem tudom, az én környezetemben ilyenek a lányok:D 18/l/l
2019. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Párom és én is nőiesek vagyunk. Tinderen ismerkedtünk meg. :)


25L

2019. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!