Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Bejövök nőknek is, és kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök nőknek is, és kb 10-ből 8 vagy 9 pasinak is, annak mégsem kellek, akibe szerelmes vagyok! Mégis miért? Pedig szépnek tart ő is és odaadó vagyok vele, éreztetem, hogy szeretem, amennyire tudom mivel ugye nem vagyunk egy pár, figyelek rá.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 17. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Lehet annyira mégsem vagy vonzó, mint gondolod.

Meg amit az ember megkaphat, kevésbé kell neki.

2019. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Eszter?
2019. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem Eszter vagyok,de,akkor ezek szerint másnak is van ilyesmi gondja.😱😅

#1:Hidd csak el!;) A férfi ismerőseim is 10-ből 8-9 ezt mondja!;) Meg nők is mondták,hogy bejövök nekik,valaki össze is akart jönni velem.Az összes volt haver csaj is ugyanezen a véleményen volt.Olyan is mondta,hogy "amikor először meglátott azt gondolta milyen szép lány vagy",aki nem egy dicsérgetős fajta,sőt!(Akkor még 5 évvel fiatalabb voltam,a nő már inkább illik rám,mint a lány. :D) Hidd el,a külsőm patent!;) Szóval egyéb oka lehet.De mi?:'D

2019. ápr. 17. 12:29
 4/16 A kérdező kommentje:
*gondoltam
2019. ápr. 17. 12:30
 5/16 A kérdező kommentje:

*megláttalak

Áhh. :D

2019. ápr. 17. 12:31
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha az sosem kell annyira,amit az ember megkaphat,akkor szerezzek be egy barátnőt,és,akkor majd jobban fogom érdekelni a kiszemelt nőt?Persze a csajnak elmondanám,hogy már szerelmes vagyok,nyilván nem csapom be. :D
2019. ápr. 17. 12:32
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Első voltam. Lehet, hogy jól nézel ki, de mondjuk annak a kifejezett személynek, akit kinéztél, magasabb elvárásai vannak, vagy pont nem vagy az esete. Ahogy mondtad is, 10-ből 9, lehet ő az az 1 akinek nem jössz be.


Elviekben, ha más felé fogsz kaccsintgatni, lehet, hogy féltékeny lesz. Ha nem jössz be neki, akkor viszont nem tudsz mit tenni.

2019. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

Ez a te kérdésed

Te vmi uj troll vagy itt?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__98..

2019. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkeznék, és vagyok az Eszter név viselője

De nekem nincs ilyen problémám xd

Szóval ismerős a sztori

Ez el fog múlni.. Vagy a másik lány jó ötlet, lehet felkelted vele a figyelmét és akkor beszéltek erről :)

2019. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

haha, pacsi :D ismerem az érzést :D de én már beletörődtem, hogy ez ilyen... :D

szerintem a másik lány nem segít se nem korrekt dolog ezzel figyelmet felkelteni... :D

2019. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!