Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Bánod, hogy volt régen heteros...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bánod, hogy volt régen heteroszexuális kapcsolatod/szexed?

Figyelt kérdés

Leszbikusokhoz szól a kérdés.

Nyilván annak, aki férfiak után jött rá, hogy nem jófele keresgélt.



2019. szept. 14. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem bánom, aranyos srác volt, az ágyban is figyelmes volt, ha hetero lennék tökéletes párom lett volna, és így legalább tuti, hogy nem vonzanak a férfiak.
2019. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem bánom. Így jöttem rá, hogy mi az, ami biztosan nem kell.
2019. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem bánom de csak mert "jó sztori" :") amúgy semmi ilyen jó emlékem nincs
2019. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bánom, mert gyenge voltam és nem mertem nemet mondani, azt, hogy fáj, hogy nem jó.
2019. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Irdatlanul bánom, rendesen belesajog a szívem, ha arra gondolok, hogy nem a szerelmemmel történtek meg az első dolgok... 😥 10 éve ennek már, de akkor is bánt.


Ráadásul azóta elfogyasztottam két komoly barátnőt, itthon még is megy a "te nem vagy "olyan" átnevelő tábor monológja.


Ebből a szempontból is nagyon bánom...


Én amúgy mindig is tudtam, hogy a nőket preferálom, de az én korosztályomra még bőven jellemző a homofóbia. Bár lett volna valaki, akivel beszélhetek, aki megerősít benne, hogy normális vagyok és nem kell oda dobnom magam bárkinek, csupán megfelelésből. 😕

2019. szept. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak egy kaland szerűségem volt férfival részegen, de azt meg bántam, mert egyáltalán nem vonzott, nem élveztem, csak bele mentem, mert akkoriban még biszexnek hittem (vagy akartam hinni) magam és meg akartam tapasztalni egy férfival is. Abból a szempontból nem volt haszontalan ez az élmény, hogy letisztuljon előttem, hogy csak a lányok mozgatnak meg.
2019. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsere sosem kerultem kozel ferfihoz. El is hanytam volna magam. A gondolattol is kiraz a hideg! Hal isten, hogy leszbikus vagyok!
2019. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!