Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen volt régen a kapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt régen a kapcsolatotok apukátokkal?

Figyelt kérdés

Elsősorban leszbikusokhoz szól a kérdésem:

Milyen volt a kapcsolatotok gyerekkorotokban az apukátokkal? Mennyire volt jelen az apakép az életetekben?

Előre is köszönöm!:)


2019. febr. 5. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Az " apakèp" nem befolyásolja a leszbikusságot. De remélem minél többnek rossz velük a kapcsolata, az apák is férfiak, jobb tőlük távolm
2019. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Valami kutatást végzel, vagy mi? Előbb az anyukánkkal, most meg az apukánkkal való kapcsolatunkat kérdezed. Nekem amúgy mindkét szülővel jó volt a kapcsolatom gyerekkoromban, bár anyukám kissé labilis természet, aminek érződtek a negatív hatásai. Apukámmal sokat játszottunk, anyukámé volt inkább a fegyelmező szerep. Sokakkal ellentétben szerencsére boldog gyerekkorom volt. Aztán, hogy most mi van, már más kérdés...
2019. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó kapcsolatom volt apukámmal, mindig a nyakában lógtam (szó szerint).
2019. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
51%-os válaszoló, légyszíves ne gyalázd a férfiakat! Attól, hogy még vannak rossz tapasztalaid néhánnyal, nem jelenti azt, hogy mindegyikük szemétláda! Azon meg gondolom mélységesen felháborodsz, ha valaki homofób... Hát bocs, de pont az ilyen hülye, gyülőlködő leszbikusok miatt is van homofóbia! Hogy pedig a kérdésre is válaszoljak, apukámmal nagyon jó a kapcsolatom, mindig is az volt. :) Én biszexuális nő vagyok.
2019. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%
Hol olvastàl gyalázkodást te szerencsétlen? Mondjuk mindent megmagyaráz, hogy biszex vagy🤢
2019. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az anyás kérdést nem én írtam ki. Csupán kíváncsi vagyok kinél, mennyire volt jelen az apa. Nálam például még kicsi koromban kiesett.
2019. febr. 5. 19:37
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Biszexuális vagyok. Sokkal apásabb vagyok, imádjuk egymást a mai napig apukámmal. Anyuval sem rossz a kapcsolatunk, de meg sem közelíti.


21/N

2019. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Már bocsi, 51%-os de ha azért tartsuk távol magunkat az apukánktól, mert ők is férfiak,az igenis gyalázás! Egyébként is minden megszólalásod a férfiakat szapulja, nem csak itt. Szóval, vegyél vissza az arcodból!
2019. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

az enyém hálistennek lelépett pár hónapos koromban, de tulajdonképpen apaképnek ott volt nagyapám, meg később anya palija. 10 voltam, amikor nagyapám meghalt, utána már nem is hiányzott semmi ilyesmi az életemből, csak aztán lett mégis. viszont nem is tudtam soha elképzelni, hogy valakit apának szólítok, ez valószínűleg változatlan marad.


és első, sajnálatos, hogy rossz tapasztalataid voltak a férfiakkal, de ez tényleg nem jelenti azt, hogy mindegyik egy gyökér.

2019. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Hagyjátok az 51 százalékost! Vannak itt olyanok akik mindenkit gyűlölnek aki nem leszbikus nő, de azokból is csak azokat akik egyetértenek a beszűkült világnézetükkel. Gondolom ő is ilyen. Most az ilyen ember valószínűleg nem fut százon és ilyen dolgok mint jóindulat vagy szeretet hiányoznak belőle. Ne foglalkozzatok ilyen emberekkel! 😂
2019. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!