Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sportcsapatok tagjaként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportcsapatok tagjaként történt veletek leszbikus kaland csapattársakkal?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az, hogy törént és hány évesek voltatok?

2019. szept. 25. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem :)
2019. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
19 evesen tortent
2019. szept. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Középiskolai kézilabda csapatban történt.

17 évesek voltunk.


Új lány került hozzánk,szívesen fogadtuk, kedves volt, ügyesen a játszott.


Egyik alkalommal az ellenfelemként támadott, én megfogtam, tartottam ahogy az a dolgom is volt védőként. Elestünk, ő rámesett. A szemembenézett, mosolygott, zavarba jött. Én mérges voltam mert 2 hét múlva meccsünk volt, és a fájós csuklómra estem/estünk.

Elkezdtem kiabálni, hogy ez baromira fájt és hogyha miatta nem léphetek pályára nem tudom mit csinálok vele.

Erre elszaladt az öltözőbe.


Amúgy nem vagyok ilyen forrófejű, nem is értette senki mibajom. Előfordul az ilyen baleset. Nem jellemző rám a hiszti. A tanárunk is csak pislogott.

Utána kellett menjek, bent ült a padon.

Elé guggoltam, bocsánatot kértem, ő meg megsimogatta a csuklómat, hogy sajnálja.

Megérintette az arcomat meg a hajam a fülem mögé tette. Közelebb hajolt, ekkor én felálltam. Nem voltam még senkivel intim viszonyban akkor. Ott hagytam, nem tudtam, hogy meg akart e csókolni vagy csak momdani valamit... El is hesegettem a gondolataimból, hisz én nem "lehetek" leszbikus.. Nem, nem, kizárt..

Visszamentem játszani, jött ő is.

Egész este ezen rágódtam. Azelőtt nem gondoltam 1 lányra se így.

Alig vártam a másnapot, hogy ott legyen a csarnokban, de a sulin belül is találkoztunk.Másik osutályba jártunk. Mosolygott, én vissza rá.Aznap is volt gyakorlás, egy öltözőben öltöztünk át, akkor néztem meg először ÚGY egy lány testét. Azelőtt ha zuhanyoztunk se érdekelt.


Neki már volt tetkója, ami nagyon lázba hozott. Mivel nekem álmodnom sem szabadott róla. És persze csak azért bámultam meg őt ;)

Amit észre is vett. Ismét ellenfelekként játszottunk aznap amikor direkt kigáncsolt,támadott és a jobb lábát beakasztotta az én balom mögé. Ez persze azt jelentette, hogy én esek hátra, ő pedig jön velem.

Földetéréskor ismét rámnézett és megharapta az alsó ajkát. Utána felsegített. Pihenőt kértem, vacakolt a csuklóm még mindig. Aztán 2 percre rá őt kiállították. Leült mellém, ideges voltam rá. Össze is voltam zavarodva az öltözőben látottak miatt és egyáltalán attól, hogy még az akkor mindig a szemem előtt volt.

Kérdezte, jól vagyok e. Én meg azt, hogy most szórakozik velem!? Kigáncsol stb

Azt mondta, neki jólesett, szó szerint jól-esett, mert rám esett. Azt mondtam neki, hogy beteg, de csak viccből.Élnevettük.

Hétvégén buliztunk a haverokkal, én a feszkót mindig tánccal vezettem le. Ittunk kicsit, jó volt a hangulat, gondoltam jó alkalom arra, hogy összejöjjek azzal a sráccal akit már egy ideje kinéztem úgymond és elfelejtsem azt a zűrzavart ami azon a héten volt a fejemben.


Hát mit ad Isten szerintetek?

Megjelent ez a lány, megtalált, táncoltunk, nem birtam abbahagyni. Nem is akartam, szorosabban és szorosabban táncoltunk míg a fejünk, arcunk majdnem össze is ért.

Akkor felocsúdtam, hogy mit csinálok és kiviharzottam a teremből. Ő utánam, hogy valami rosszat tett e. Mondtam neki, hogy sétáljunk. Bevallottam, hogy össze vagyok zavarodva ha mellette vagyok, nem tudom mit érzek vagy mi van velem. Féltem a reakciójától meg, hogy mit fog mondani, de arra sosem számítottam, ami ezután következett. Megálltunk, magához ölelt és amikor elengedett volna megpuszilta az arcomat. Megkérdezte, ez jól esett e. És akkor én válasz helyett megcsókoltam.


Ennyi a mi sztorink, titkolóztunk 1 évig még aztán a főiskoláink szétválasztottak minket.


Nagyon sok mindent tanultam tőle abban az 1 évben. Minden értelemben. Felnyitotta a szemem.


27 vagyok jelenleg is 1 lánnyal élek már 5 éve.


Léteznek csodák :) puszi :*

2019. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer mindenki körbeállta az öltözőt és egymást lökdösve néztek befelé a kulcslyukon. Az edző és a portás verték egymásnak az öltözőben. 45-50 évesek. Életemben olyan undoritót még nem láttam.
2019. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell egy csávónak válaszolni akinek nincs mire verni a fa.szát?
2019. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
79%
Lány foci csapat, nálunk mindennaposak az ilyenek:D Egymás szájáról nyaljuk le a csokit, stb.. pedig a többség hetero. Bár kétlem hogy nem történt komolyabb is pár lánynál:D
2019. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!