Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek ezt, hogy tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt, hogy tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok és eddig még nem volt kapcsolatom. Mindig úgy éreztem, hogy egy nőnek sem lennék elég jó, nem lennék neki elég vonzó, meg azt sem tudom, hogy érjek hozzá. És mostmár nagyon elegem van abból, hogy emiatt akadályozom magam ezen a téren, de nem tudom, hogy tudnám ezt leküzdeni mert bármit csinálok ez az érzés mindig ott van bennem. Fogyókúráztam egy csomó ideig, sportoltam sokáig, hogy az énképem megváltozzon de semmi sem segített. Ezért fordulok hozzátok, hogy tudnátok-e nekem segíteni, vagy volt már valakinek hasonló tapasztalata?

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. szept. 27. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nézz körül a táskádban! Ha van egy aranyos mosolyod, már nem is vagy reménytelen:-) ( Akkor küldj egy képet priviben.)
2019. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem feldolgoznod kell, hanem tenned a leküzdése ellen. A legnagyobb Casanovákat is vissza szokták utasítani, nem tudnak minden nőt meghódítani. Na és akkor mi van? Egy nemtől nem nyílik meg a föld, senkit nem köveztek ezért még meg. Mosolyogj, kommunikálj, kezd a csókkal a többi már menni fog.
2019. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. szept. 27. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom, ebből az jön le, hogy tele vagy gátlással és komplexussal. Ezen pszichológus tud segíteni leginkább, mert nem a testeddel van a gond (hisz se a fogyókúra, se a sport nem segített), hanem a lelkeddel.
2019. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!