Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már valaki ilyen vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen vagy hasonló szituban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26 éves nő vagyok, és beleszerettem az egyik kolléganőmbe! Már több mint egy éve, kínoz az érzés az első naptól kezdve, mióta megismertem. Villámcsapásként ért a találkozás vele! Mintha megtaláltam volna azt a személyt, aki az életem boldogságát adná, akit mindig is vártam. Nem sokáig bírom a közelében, úgy érzem ilyenkor magam, mintha magasfeszültség kerítene hatalmába. Na jó... Szóval, nem ismeri az érzésemet, nem tudom elmondani neki, de még igazán kifejezni sem, hiszen foglalt, De inkább házas... Nem is értem magam, hogy lehetek ennyire peches! Az elejétől fogva érzem, hogy több van köztünk, a megjegyzéseit ítélve. Köztünk is megvan a hosszas szemkontaktus, mintha ismerne. De egyszerűen nem értem, miért flörtöl velem, miért tesz kétértelmű kijelentéseket, mint pl. "hazakísérnélek", pedig nem összehozható, mivel tovább tart a munkaideje az enyemnél. Vagy az első csapása rám, amikor együtt mentünk munkába menet, és elejtettem teljes véletlenségből egy meleg megjegyzést a hideg idővel kapcsolatban, szinte rámförmedt, hogy neki férje van. De hogy el is kezdjem az én kalváriámat, a csúcs az egészben, hogy úgy érzem próbálkozik! Nem bebeszélem magamnak, vagyis remélem, de nemrég a semmiből felhozta azt a napot, amikor "együtt sétáltunk". Próbálok közeledni felé, már amennyire lehet, mert érzelmek terén zárkózott vagyok, hasonló hozzá. Próbáltam kideríteni, érez - e irántam valamit, de az utóbbi időben úgy érzem, csak egy ego növelőnek gondol. Próbáltam elhívni kávézni, hogy a munkán kívül talán oldottabb lehetek és tudok nyitni felé, ezáltal kipuhatolózni az esélyeimet, de sajátos időtöltésére hivatkozva - vissza sem utasítva  lerázott. Az utolsó közös összejövetelen próbált összehozni ismeretlenekkel! Kérdezte, hogy ki tetszik, miért nem jövök össze valamelyikkel, közben 5 percenként engem tapogatva, majd felhozta a párját témának. Nem értem már sem Őt, sem magamat! Próbál jófej lenni, ha együtt dolgozunk, illetve  sok dologgal kapcsolatban kikéri a véleményem, általában nevet a vicceimen, csillogó szemekkel hallgat, hasonló az érdeklődésünk. Beavat a nehéz gyerekkori múltjába, mintha megértést várna, amit persze megadok. De zavar, hogy ezekkel a kisebb jelzésekkkel, néha meglepő utalások, példa:"nehéz a te beosztásodhoz igazítani az enyémet", ezek mellett folyton mondondójába foglalja a férjét! Tiszteletben tartom a házasságát, nem akarom senki kapcsolatát tönkrevágni, holott tudom, hogy megromlott a kapcsolata a férjével. Még a mély érzéseim sem tudtak eddig rávenni erre. De miért viselkedik így? Felhív bájos hangon, hogy alig várja, hogy menjek! De amikor ott vagyok, általában pont az ellenkezője játszódik le! Úgy érzem provokál, ez borzalmas érzés, hogy játszanak  a hülye érzéseimmel! Megfogadtam, befejezem a próbálkozást, ha nem keres, nem érdeklem!


Köszi


26/L/b.



2019. szept. 27. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem két lehetőség van:


1. Érez irántad valamit,de sosem akarná/merné felvállalni.


2. Ahogyan te is mondtad,egyszerűen csak jól esik neki (és az egójának),hogy valakitől ennyi figyelmet kap,főleg,ha tényleg megromlott a kapcsolata a férjével (ki tudja,ennek mennyire lehet hinni?).


Én a leírásod alapján a másodikat tartom inkább valószínűnek.Sajnos nagyon könnyű belelátni és félremagyarázni dolgokat a másik viselkedésébe,ha érzel iránta valamit.Ő egyébként tudja rólad,hogy biszex vagy?

2019. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Szerintem sejti, volt egy iszogatós esténk, öten voltunk, ahol a csókról volt szó, én spicces állapotban, gátlásaimból kivetkőzve megjegyeztem, hogy megcsókolnám, erre persze talán a kellemetlenségtől vagy a meglepettség miatt rávágta, hogy kellemetlen az alkoholtól a szájszaga. Én meg persze dohányzás utáni spary-el a táskámban,reagáltam, hogy odaadom, ha szükséges. Aztán csend. Csend... Csend.. Csend... De sok egyéb dolog miatt vagyok összezavarodva, hosszú ezt így mindet belesuvasztani egy kérdésbe, esetleírásba.


Köszi a választ! 🙂

2019. szept. 28. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hát akkor ezt így nehéz megítélni. Nekem ezzel kapcsolatban negatív tapasztalatom van, végül én estem pofára a végén, úgyhogy csak annyit tudok javasolni, hogy ne éld bele magadat, mert utána nagyon rossz lesz :/ Ha kell, próbálj távolságot tartani, tedd azt, amire szerinted NEKED van szükséged.
2019. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam hasonló szituban, mert nagyon ronda és igènytelen vagyok, szóval nem magyaràzok komoly ismerkedési/flörtölési szàndékot mások felèm irànyuló szociàlis interakciójàba.


Egyébkènt ha kamukérdés akkor jó történet, ha igaz, akkor nekem úgy néz ki a leírásból, hogy a kollégàd egy elfoglalt, közvetlen, normális nő aki a barátod, és próbàl segíteni neked. Persze elkèpzelhető, hogy egónövelőnek tart vagy szerelmes belèd ő is, de a "tapogatàson" kívül inkàbb jóbaràti viszonynak làtszik a kapcsolatotok (nem tudom hol, hogyan és mikor tapogatott, szóval nem tudom megítélni milyen szándèkból tette).

Én nem bolygatnám ezt a dolgot, ha elvàlt és utàna közeledik feléd akkor lègy nyitott, de jelenleg azt javaslom hogy ne közeledj felé romantikusan, csak maradj a baràtja.

Ha egónövelőnek tart, az nagyon gyorsan kiderül ha nem flörtölsz vele és nem engeded a személyes teredbe ha nem muszáj, mert akkor érdektelen leszel neki és békénhagy.

26 n/b

2019. okt. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha házas teljesen felejtős, csak veszíthetsz... Mi van ha hármast akar kihozni ebből a dologból?? Akkor ki sérül a végén? Jó ha meg gondolod a következő lépésed, csak egy laza flört vagy neki??? Mit jelent neki a házasság?


25LL

2019. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Ezt a kerdest olvasva, szerintem cdak baratkent tekint rad.. 😚
2019. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet a dologban, hogy az egoját növelje. Sajnos... azóta tényleg megbántam, de én is csináltam ilyet egy lánnyal és azt azért csináltam, hogy az önbizalmamat növeljem. Tudom, nagyon csúnya dolog volt, vessetek meg érte, de ez az igazság. Nagyon sok nő szerintem jobban érzi magát, ha nem csak férfiaktól de nőktől is bókokat kap.
2020. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!