Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez a viselkedés utalhat arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a viselkedés utalhat arra hogy kölcsönös lehet a vonzalom?

Figyelt kérdés
Ő az első nő akihez nő létemre vonzódom és összevissza taktikázom azt hiszem. Az tűnt fel hogy sokszor "tükröz" engem. Ha rámosolygok visszamosolyog, ha keresem a tekintetét ő is így tesz de ha tavolsagtartó vagyok vele feltűnően hidegen viselkedik. Mintha kóstolgatnánk egymást. Egyetlen más nővel nem volt még ilyen tapasztalatom. Ha közömbös volnék neki is természetes volna ez a viselkedés?
2019. szept. 28. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vsz. igen, csak el kéne dönteni, ki kezdeményezzen :)
2019. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyéb mozzanataiból nem érzékelhető, hogy esetleg kivételez veled? Melléd ül, ha társaságban vagytok, vagy simogat meg?
2019. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utalhat erre is akár, de csak akkor tudod meg, ha "történik" valami. Ahhoz pedig kezdeményeznie kell valamelyik félnek, ha Ő nem teszi meg, akkor tedd meg te, ne csak spekulálj, a bizonyosság sokkal jobb :)
2019. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha tudod róla hogy nem hetero, akkor utalhat rá. Ha ő tudja rólad hogy nem vagy hetero, akkor is utalhat rá. Kb mióta megy ez? Vannak még jelek? Ennyiből nem lehet sok mindent megállapítani 🤷‍♀️
2019. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős ez a nő?
2019. szept. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy érzek egy nővel kapcsolatban és kezd egyre jobban nyugtalanítani a dolog. Sejtem róla hogy a nőkhöz vonzódik, szerintem ő is sejti rólam. Nálatok mióta megy ez?
2019. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény az ügyben? :)
2019. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban vagyok én is. Sajnos ez a "kezdeményezzen valaki" dolog nem olyan egyszerű, ha egy munkahelyen dolgoztok. Én sem merek kezdeményezni, mert félek, ha esetleg valamit elnéztem és mégsem kölcsönös a vonzalom, akkor esetleg kitudódhat, aminek biztos, hogy nem lenne jó vége. Ha ő is vonzódik hozzám, valószínűleg ugyanezek a gondolatok fogalmazódtak meg benne. Patthelyzet...


Kérdező, nálatok van valami fejlemény? Hány évesek vagytok?

2019. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért tudódna ki feltétlen? Csak van annyi intelligenciátok.
2019. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze,de úgy értettem, ha nyíltabban próbálkozom és ő nem szeretné. Annyira nem ismerem, hogy tudjam róla, hogyan reagálnak.
2019. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!