Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nálatok hogy zajlik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok hogy zajlik az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Szóval rájöttem hogy a lányokat is szeretem, sőt, kapcsolatot is el tudnék velük képzelni. Fel is regisztráltam egy társkeresőre, de olyan hülyén érzem magam... Fiúkkal olyan könnyen megy, de lánnyal nem tudom hogy kell "úgy" beszélni...

Ugyanúgy mehet a flört is vagy ne? Lányok is randinak hívják az első talit? Egyáltalán hogy zajlik az ismerkedés? Segítsetek kérlek:)

19L



2019. okt. 8. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindig aktuálisan és spontán jött, amikor összejöttem az exeimmel. A mostani párommal pedig net útján. Sajnos úgy néz ki, hogy nem fog ez sokáig tartani. Utóbbit nem kérdezted, bocsi.
2019. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy zajlik. Beszélgetnek, társalognak, flörtölnek stb. Nem kell szerepet játszani, lazán, természetesen, add magad - pont ez az ismerkedés lényege :)
2019. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!