Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hagyjam vagy inkább próbálkozz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy inkább próbálkozzak még?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal már egy hónapja. Tök jól alakult minden, aztán a hét közepe óta szinte le se szar. Alig ír vissza, csak ilyen félnapokkal később kb.

Nem tudom, hogy most hagyjam a picsba vagy még erőlködjek..


Én úgy vagyok vele, a lánnyal meg az ismerkedéssel, hogy ő lesz az utolsó, mert már belefáradtam ebbe az egészbe és nagyon unom, hogy mindig ugyanaz van.. (hopeless)



2019. szept. 8. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá.
2019. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is.


Azt meg, hogy ő lesz az utolsó gyorsan felejtsd el!

2019. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Háát ha az előző üzenetemre visszaírna, akkor már megkérdeztem volna tőle, hogy mivan


De tenyleg ő az utolsó. Már magamat is kezdem megutálni emiatt, hogy ennyire sikertelen vagyok etéren.

2019. szept. 8. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges erőltetned, de ne add fel, csak vedd lazábban.
2019. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá majd, hogy mi van. És semmi baj... Én is sok csalódás után találtam meg a boldogságot. Gondolkodj el azon, hogy mennyire paszoltok-e. És nem pont szexuálisan, hanem amúgy. Közös téma, felfogás, értékrend, stb? Talán nem vagytok egymásnak valóak. Ami csúnyay de ha igaz, el kell engedni, mert téged mérgez...
2019. szept. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, hogy mi történt. Ennyire egyszerű.


Lehet, hogy történt vele valami, amit nem biztos, hogy elmondana, mivel nemrég ismerted meg.


Elfoglalt is lehet. Vagy nem szokott hozzá, hogy sokat beszéljen valakivel egy nap.

2019. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beszélgettem egy lánnyal nyáron. Épp vissza akartam neki írni, amikor a cicám megtámadott. A telefont összevissza nyomtam, addig amíg véletlen le nem tiltottam a lányt. Nem tudtam, hogyan kwll "visszatiltani" (Rossz vagyok a médiában és az egész telefon dologban)

Másnap egy barátom segített, visszatiltottuk, amikor még mindig azt mutatta, hogy nem lehet az üzenetre válaszolni. Gondoltam, akkor ennyi. Nagyon gáz lett volna írni "Bocs, csak véletlen letiltottalak. Hogy vagy?"

Bár sajnálom, mert szuper édes és értelmes volt, arról ne is beszéljünk, hogy mennyire jól nézett ki...bocs. eltértem a tárgytól.



Sajnálom a lányt, mert megbeszéltük, hogyha megunjunk egymást akkor szólunk, vagy valami. Ő pedig valószínűleg azt hiszi egy férfi nemiszerv vagyok.

(Azóta is lelkifurdalásom van)



A lényeg: lehet csak olyan béna, mint én.


De!! Semmiképpen se add fel, mármint ne a lánnyal. Találhatsz nála jobbat.


Az ismerkedéssel. Vagy ne ismerkedj, és csak bummm!! Szerelmes leszel valakibe első látásra vagy valami. Nem muszáj "kergetned" a szerelmet.


Szeptember 8. (Éljen a Szent Johanna Gimiiii)


Neked, pedig sok sikert. :)

2019. szept. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!