Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti milyen társaságban mozogtok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy sok leszbikus/biszex lányt ismertek, vagyis túlnyomórészt inkább leszbikus barátaitok, ismerőseitek vannak vagy inkább heterók teszik ki a társaságotok nagy részét? Szerintetek ismerkedés szempontjából befolyásol ez valamit? Mik a tapasztalataitok?

2019. szept. 26. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok de sokkal jobban a lányokhoz húzok, csak kevés fiú tetszik de ők se olyan mértékben, és ha bármikor választani kéne egy làny és egy fiú között gondolkodás nélkül a lányt választanám.

A legjobb barátnőm se mondja magát teljesen melegnek, meg a legjobb fiú barátom se,de ők még egy fokkal kevésbé vonzódnak az ellenkező nemhez mint én. Ő általuk nagyon sok meleg/ biszex embert megismertem, főleg a barátnőm felől aki pestre ment egyetemre. Szóval hálistennek van egy eléggé lgbtq baráti köröm, illetve az én egyetemen is van egy csaj akiről megtudtam hogy a lányokat szereti. Kedveltem alapból is, de amióta tudom, próbálok mégtöbbet vele lógni. Nem az esetem, és mindkettőnknek van barátnője, szóval csak barátok vagyunk. A barátnője is nagyon jófej amúgy.

A többi barátom nagyrészt hetero, bár lányok közül többmindenkiről kiderült már hogy azért kipróbálna, vagy kipróbált már dolgokat más lányokkal. Volt aki velem is kavart, meg olyan is aki miután megtudta rólam a dolgokat, egy kis pia hatására el is kezdett flörtölgetni. Ez utóbbi kicsit zavar mondjuk. A hetero fiú barátaim is jól fogadták a dolgot, nem csinálnak ügyet belőle, de volt olyan is akinek beindult tőle a fantáziája. De ilyen hármasba és társaiba belemenni az utolsó dolog lenne amibe belemennék, hiába hiszik sokan hogy ezt jelenti a biszexualitás. Főleg a barátnőmet nem osztanám meg soha senkivel, se lánnyal se fiúval. Az ilyen srácokat inkább el is kerülöm. De legtöbbjük teljesen normálisan áll a dolgokhoz.

Szóval szerencsére elég színes a társaságom, nem szeretnék sem csak melegekkel, sem csak heterokkal barátkozni. Egyedül annak örülnék ha lenne több meleg fiú ismerősöm, mert ők nagyon aranyosak. Ha pesten vagyunk, megfordulunk ilyen melegbarát helyeken, ahol általában melegek a kiszolgálók, és mindig nagyon aranyosak és jófejek.

2019. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Négy igazán jó barátom van: egy meleg, egy leszbikus, egy biszex (lány), egy hetero (lány),

Jobban belegondolva ez furcsa, mert amúgy (hetero) férfiakkal találom meg leghamarabb a közös hangot, mégsem lesz soha igazi barátság velük (pedig én aztán olyan fiús vagyok, hogy eszükbe sem jutna rám mozdulni, tehát nem ez az oka.)

Nem nagyon mozgok már haveri társaságban, kinőttem a bandázást, de esküszöm, hogy leszbikusokkal soha nem jöttem ki, tehát főleg hetero társaságban mozogtam.

Ismerkedést nem gátolta, leszbikussal lehet, hogy nem is jönnék össze (meg lehet érte kövezni, magam sem értem valójában ezt a rigolyám 🤷‍♂️).

2019. szept. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

4 emberrel vagyok igazàn jóba. 2 heteró lány, 1 heteró fiú és 1 biszex lány.


Szerintem nem befolyásol semmit.

2019. szept. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!:) Jöhetnek még.
2019. szept. 27. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Akik leginkább körülöttem vannak, ők heterok. Ami nagyon idegesítő számomra, úgy érzem néha meg akarnak változtatni . Távolabbi barátaim vannak, akik nem itt laknak biszexek vagy leszbikusok. Suliban eddig egy két csajra mondtam már, hogy tuti nem heterok és be is jött.. Szívesen beszéltem volna velük is. Egyébként ha valakinek van kedve barátkozni (csak barát), írhat nyugodtan.
2019. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem az összes barátom heteró, a páromon kívül nincsen leszbikus barátom.

20/L

2020. ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!