Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elmondjam a barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném hogy rájöttem arra hogy eddig észre se vettem azt hogy mennyire ragaszkodik hozzám. Ezért úgy gondoltam hogy megérdemli hogy megtudja hogy én meleg vagyok. Félek de megszeretném mondani neki. Abba biztos vagyok hogy elfogad de ez rémisztő és nem tudom hogy tényleg elmondjam neki.

2019. okt. 8. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, szerintem a lányok amúgy is sokkal inkább elfogadóbbak, mint a fiúk. Csak nehogy megijedjen, hogy rá akarsz hajtani. Erre figyelj, tapasztalatból mondom :/ de amúgy nyugodtan elmondhatod neki, lehet erősít is a kapcsolatotokon, hogy ilyen őszinte vagy.
2019. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, inkább hagyd, hogy magától rájöjjön. Ha apróbb utalásokkal célzol rá, előbb-utóbb ő fog rákérdezni.
2019. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apránként, lépésenként, ne hirtelen coming-outolj. Ne érezze azt, hogy rá akarsz "mozdulni". A te döntésed kivel közlöd, kivel nem - viszont ha már egy embernek elmondod, akkor bármikor megtudhatja más is "pszt titok csak neked mondom" = mint egy faliújság. Viszont lehet pont itt lassan az ideje, hogy megnyílj, vállald önmagad.
2019. okt. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előttem biztosan nem kéne szégyenkeznie emiatt egy barátnőmnek/barátomnak sem. Ha elèg szoros a barátságotok szerintem már csak azért is megéri elmondani neki, hogy legyen aki támogat és akivel őszintén beszélhetsz erről is. Persze az sem uzolsó szrmpont, hogy ezzel azt sugallod felé, hogy bízol benne.
2019. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!