Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van jövője így a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője így a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Több, mint féléve járok a barátnőmmel, de ez idő alatt kétszer már majdnem szakítottunk és nem ritka, hogy veszekszünk is. Én nagyon szélsőségesnek élem meg ezt a kapcsolatot(valamikor nagyon jó, valamikor nagyon rossz) Eleve másik városban élünk és így nehezebb, mert nem találkozunk mindig. Amikor együtt vagyunk nagyjàból megtudjuk beszélni a dolgokat, de ha nem akkor pokoli az egész.

2018. nov. 18. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Velünk is ez volt sajnos.Pontosan ugyan ez.

Szendvedtem is nagyon a dolog miatt,de megtudjuk beszélni mindig a dolgokat.

Nem tudom elengedni és nem is akarom mert ő jelenti nekem a vilàgot.

A kérdésedre a vàlasz az,hogy ha eléggé szeretitek egymást akkor igen van jövője a kapcsolatotoknak.

Én is sokszoe hittem azt,hogy nincs,aztán kibékültünk.

Ne veszekedjetek,becsüljétek meg egymást. c: 💞

2018. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Ismerős...
2018. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Miben változott meg az életed,mióta vele vagy?Elégedettebb vagy,produktívabb,jobban szereted magad és a világot?Ha igen,akkor ez egy építő kapcsolat,és a veszekedések ellenére érdemes együtt maradni.Ha az ellenkezője igaz,azaz elégedetlen vagy magaddal és többet szenvedsz,mint örülsz,akkor engedd el mihamarabb a barátnőd kezét.Kitartást!
2018. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak terveitek hogy ezt megoldjátok idővel (màrmint a távolságot) vagy nem is gondolkodtok ilyenen?

Hàny évesek vagytok?

2018. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!