Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Butch vagy femme leszbikus?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butch vagy femme leszbikus? Vagy milyen "kategória"?

Figyelt kérdés

Nem sok leszbikust ismerek de 1-2t azért igen. Az egyikőjükről nem igazán tudom eldönteni, melyik kategória. Nem vagyok leszbi, nem is gúnyolódok rajta, csak érdekel.

Futáshoz, sporthoz nyilván sportosan öltözik, valahogy így:

[link]


Nem egy kimondottan fiús de tök átlagos, sose hord szoknyát, magassarkút, nem sminkel, nem lakkozza a körmét.

Sokszor vesz fel farmert, sportcipőt.


Például egy egyetemi előadásra (nem óra, hanem más jellegű) nagyjából ezeket vette fel:

[link]

[link]

[link]



Ékszert nem igazán hord, sminket se. Egyszerű kiegészítői vannak.

[link]

[link]

[link]


Egy kulturális programra is farmerben, egyszerű szürke pulcsiban ment, igaz, mások se öltözték túl de ő előadott ráadásul.


Szóval, most egy leszbikus butch vagy femme?

Szerintem inkább butch mert gondolom a femme hord szoknyát is néha, ruhát, esetleg magassarkút, nőies dolgokat.

De amúgy ennek a csajnak például nem rövid a haja, inkább félhosszú. Meg végülis nem mondanám fiúsnak de nem is valami nőies.


Egy leszbikusról honnan tudni, hogy butch vagy femme?


2019. nov. 3. 01:07
 1/10 A kérdező kommentje:

Én egy femme leszbikust valahogy így képzelek el:

[link]

[link]

[link]


:/ Aki leszbikus vagy ismer ilyeneket, tudja melyik melyik?

2019. nov. 3. 01:15
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi ertelmw van valakit ennyire kategorizalni? Es atmenetekrol meg nem is hallottal? Ja es honnan veszed, h o barmelyik kategoria is? Az is lehet, h o leszbikus de visszafogottabb a stilusa. Ennyi. Azert nem illik sehova, mert egyik se
2019. nov. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Amit a kiegészítésben felsoroltál akár hetero is lehet. Egyébként nem mindegy milyen kategória? Kérdezd meg tőle, ha érdekel, beszélgess vele. A felsorolt márkákat heteró nők is hordják, nem ettől lesz valaki butch v. femme.
2019. nov. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ruha alapján nem lehet megállapítani mas nemi identitásat. Lehet, hogy hetero csak lezserebb sportosabb ruhákat szeret hordani
2019. nov. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Válaszoknélkül ***** válasza:

Most voltam nem rég shoppingolni, ne linkelj ennyi cumót, mert még elcsábulok és megkoppasztom magam ismét egy köteggel... :D


Amúgy nekem hasonló az öltözkédesem, meg az általad felvázoltakból is szinte mind illik rám, és amit fentebb írtak, visszafogottnak titulálálnám. Néha kicsit elmegy mindkét irányba, de ilyen köztesnek mondanám.


Én hagynám ezt a kategorizálást, miért kell mindent és mindenkit beskatulyázni?

Kicsit maszkulinabb (öltözködésben), mint egy átlag nő, de ilyen heteróknál is van. A lényeg, hogy leszbikus, nem?

2019. nov. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a szám tátva maradt, ebbe mi a jó élet a maszkulin?

Ami nem szoknya meg magassarkú az már fiús? Akkor ezek alapján a hetero lányok nagy része full maszkulin.

Ez egy teljesen átlagos öltözködés, abból is inkább csajos verzió.

Én sem tartom magam túl fiúsnak, de inkább a fiús felé hajlok, de azok közül, amit belinkeltél SEMMIT nem vennék fel.

Túl világosak, lányos színek, lányos kivágású az a pulcsi is...

Ez abszolút női szett. A sporthoz meg sportruhát vesz fel?!? Atyaég, hogy meri ezt megtenni?

Inkább próbáltál volna valami teljesen hasonló lányt belinkelni, mint ő (bár anonimitás miatt nem lenne korrekt, lehet magára ismerne), mert ezekből a ruhákból csak annyit lehet megmondani, hogy hülye vagy.

Ne haragudj a nyers őszinteségért, mert esküszöm kíváncsisággal olvastam a kérdést, de két szélsővéglet közül inkább a csajos felé esik, de abszolút egyik se.

2019. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Amiket belinkeltél a kérdés alatt NŐI ruhák, női butikból, amik nőknek készültek. Nincs velük semmi baj, nem férfiasak, nem is közvetítenek ilyesmit..



És akiket a kommentben linkeltél be, szerinted ők így járnak futni, így nézik otthon a tv-t hétvégén? Vagy egy még kézen fekvőbb, így járnak télen is??


Addig nem beszélünk butch-ról míg az illető nem a férfi osztályról öltözködik. A butchok nem sportos stílusú női ruhákat, hanem egy az egyben férfi ruhákat hordanak, brrr.

2019. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A femme leszbikusok között van pl blue jeans femme aki az akit az elején bemutatál és vannak azok a femmék akik igazán nőiesen öltöznek
2019. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bőven femme és blue jeans femme is van.

Egy butch férfu ruhákat hord és férfi kiegészítőket mellé.Vannak akik még férfi kozmetikumokat is.

2019. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Butch semmiképp sem, ők fiús ruhákat hordanak inkább. Femme meg hordhat farmert is, ahogy a butch is, de a femme inkább testhez simulósabbat.
2019. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!