Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha jól ismerem a saját testem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól ismerem a saját testem akkor mekkora eséllyel leszek ügyes az első "lányos" kalandomban?

Figyelt kérdés

Szóval magamnak tudok hüvelyi orgazmust okozni, és tökéletesen tudom hogx mitől hogy mennyire nedvesedem stb...

Akkor van rá esélyem hogy ne legyek béna egy másik lánnyal?

19L



2019. nov. 11. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a kerdes van bennem is!
2019. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Biztos, hogy előrébb vagy, mintha nem ismernéd a tested, de személyes tapasztalatok alapján, hiába volt már több partnerem, mindig akadt 1, akinek speciális igényei voltak és kb kezdhettem 0-ról a teste megismerését.

Ha szerencséd van olyat fogsz ki, akinek hasonlóak az igényei, mint neked, ha nincs szerencséd, akkor csalódni fogtok mindketten. De ha ő is ismeri a testét, fog tudni segíteni neked.

2019. nov. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabbat nem tudod magadon gyakorolni, csak ha extra hajlékony vagy. :)
2019. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden lany mas ilyen szempontbol, ezert nem vagy sokkal elorebb mint egy non-szuz srac.
2019. nov. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó kiindulási pont, ne izgulj, ha megvan a vonzalom és figyelsz a jelzéseire, nem lehet gond.:-) Egyébként ezen én is elgondolkodtam már, hogy milyen élményt tudnék nyújtani egy nőnek.
2019. nov. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden partner tanulasi folyamat.

A sajat tested ismerete elsosorban a masik ak segitseg nem neked

Mi el mem erzed a masik erzeseit kozben igy mindig nehezebb a masikat kielegiteni

Nagy odafigyelest es beleerzo kepesseget igenyel.

Ha mazlid van akkor hasonloan mukodik a masik mint te es akkor konnyu de ha nem akkor meg kell tanulnod h neki mi a jo

2019. nov. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
#6 a leszbikus kategóriában nincs kedve a lányoknak fiúkkal beszélgetni. Miért nem írsz a kettesnek? Gyakorin sűrűn verik ki egymásra a “leszbikus lányok”.
2019. nov. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Minél jobban ismered magad annál kevesbé leszel stresszes. Ott is a másikra fogsz figyelni és biztos nagy élmenyben lesz részed. Nyílván azért jobb ha az ember nem rak maga elé nagy elvárásokat csak élvezi egyszerűen.
2019. nov. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kedves 7es

45 éves nő vagyok ...

és bi szóval van tapasztalatom bőven nőkkel való szexel

2019. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kettes, miért nekem írjon?
2019. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!