Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Más is van ezzel így (leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így (leszbikus kategória)?

Figyelt kérdés

Szeretnék szeretni,és párkapcsolatban lenni, jól esne valaki közelsége,de úgy érzem nem tudok szeretni.Fellángolásaim voltak,azt a bizonyos nagy szerelmet nem éreztem.

Tudom hogy a szeretet oda vissza működik,de az olyan rossz érzés, hogy valaki belém szereles en pedig nem érzek így.

Mit tehetnék ezzel ?


2019. nov. 17. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. De a szerelmet nem kell siettetni, majd jön
2019. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Jó tudni hogy nem vagyok egyedül 😅

Egyetlen egyszer volt olyan hogy talán még szerelmes is voltam valakibe, de ő nem viszonozta. Előtte is "szívtelen" voltam és most is az vagyok.

2019. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Türelem.
2019. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy érzek, de igyekszem türelmesen várni. Egyszer csak összejön...
2019. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igyekszem türelmes lenni.
2019. nov. 19. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg nem találok magamnak párt, közben könnyen szerelembe esek de válogatós vagyok

😅😅😅

2019. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az hiányzik, hogy gondoskodhassak valakiről, szerethessem, félthessem, vigyázzak rá. Mellém bújjon, betakarjam. Tudom milyen, amikor szeretet adnál, de nem kell senkinek, pedig rengeteg érzelem szorult beléd. Sajnos tényleg csak az az opció él ilyenkor, hogy vársz, türelmes vagy. Nyilván mindenki gondolkodik ezen, én ilyenkor keresek valami elfoglaltságot, elmenekülök a magányom elől, aztán kész. Mert ugyan az embernek vannak barátai, meg családja, de mint tudjuk, a szerelem teljesen mást ad.
2019. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon nehezen szeretek bele valakibe, eddig talán kétszer sikerült, de ez viszonzatlan maradt. Közeledni csak fiúk próbálnak, de ezeket próbálom minél gyorsabban elhárítani :D

Azt sem tudom, hogy szeretnék-e egyáltalán kapcsolatot. Néha jó lenne, néha viszont iszonyodom tőle. Valamiért azt érzem, hogy kevés lennék a másiknak, mindegy, hogy mit csinálok.

2019. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!