Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lett ennyi leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyi leszbikus mostanában?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször hallok róla, hogy a középiskolákban egyre több lány ,,rájön" , hogy ő leszbi, és ezt hirdeti. De nem értem miért csak a lányok? Például fiúk esetében nem hallok erről olyan sokat, meg fiúk közül sokan ki sem merik/mernék mondani, de lányok közül szinte hirdetik, hogy ők azok, és büszkék rá. Nem vagyok homofób egyáltalán, szóval ne hurrogjatok le, én csak kiváncsi vagyok, hogy miért van ez. Tényleg lehetséges, hogy egyszerre ilyen sokan leszbik lettek? Pár éve (most nem 10 évekről beszélek, hanem 1-2 éve) nem hallottam ilyen sok esetről mint idén mondjuk, hogy akik elkezdték a középsulit, azok ott rájöttek, hogy leszbik. És mondom miért csak a lányok? Meleg fiúkról miért nem hallani olyan sokat?


Én tényleg nem bántásnak szánom ezt a kérdést, senkit nem akarok megbántani, csak furcsálom ezt a nagy leszbi ,,népszerűséget". Komolyan olyan sok ilyenről hallottam, hogy ez alapján szerintem már mindegyik középsulis osztályban van 1-2 leszbi.



2019. nov. 24. 16:40
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Utolsó, de akkor a melegeket mégis mikor fogadják el, ha csak a leszbiket?

Amúgy ezek szerint Magyarország már nem mondható homofób országnak? Egy befogadó és elfogadó állam lettünk? Mert nekem ez új.

2019. nov. 27. 18:03
 22/25 anonim ***** válasza:
#20 ne haragudj, de én láttam és hallottam már azt, hogy páran így akarnak "különlegesek" és mások lenni, mint a többiek. és többen is mondták már nekem, hogy ők is ismernek ilyeneket, akik ezeket átvették, mert másoktól látták. azért már nekem tényleg gyanús, hogy egy közösségben (akár suli, netes oldalak stb.) feltűnően sok biszex lány van.
2019. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen egyetértek veled. Nem lehetséges, hogy hirtelen ennyi biszex lány lett csak úgy a semmiből. Értem én, hogy vannak ilyenek is, de lehetetlen, hogy ennyi. Sajnos a sok lánytól kitellik, hogy átvegyen valami életformát, csak azért, hogy menő legyen ő is.
2019. nov. 27. 19:06
 24/25 anonim ***** válasza:

Nincs több.

Csak felválalják.

Nem nyomjákel magukban.

Nem kényszerítik magukra a heteroságot.

2019. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, ja, de sokan azt vállalják fel ami nincs is. Mert többségükről végül kiderül, hogy heteró, és utána meg azt is megbánja, hogy valaha leszbinek vallotta magát, mert utána szégyellni fogja. Szóval én nem hiszek ebben, hogy most ilyen sokan lettek. Már volt rá példa, hogy valaki azt mondta, hogy az menőségből, utána meg kiderült, hogy mégsem az.
2019. nov. 30. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!