Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Minden csaj leszbikus mostanában?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj leszbikus mostanában?

Figyelt kérdés
A héten kb 20 olyan kérdés jött,hogy: ,,lánnyal csináltam,ez megcsalásnak számít ?"

2013. ápr. 28. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:

:D hát most ez van. De én nem vagyok leszbi, az tuti

19/L

2013. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pain for Pleasure ***** válasza:

Mi az, hogy "minden"?! Én nem vagyok az és szerintem még jó pár hetero nő van itt rajtam kívül.

Azt a 20 kérdést biztos ugyanaz a személy írta ki.

2013. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tudod, ilyen k*rva világban élünk. ahol a lányok divat lezbik, a fiúk meg kihasználják, hiszen nekik jó, ha két lánnyal is csinálhatják... hisz' milyen jó érzés lehet, ha egy csaj szopja a dákód, a másik meg közben nyaldossa a heréidet? amúgy lány vagyok, van barátom, több mint egy éve... de a bulizós korszakomban 5 csajjal smároltam, egyik sem egyéjszakás volt... de lehet, hogy az a sok lány nagyon fiatal, és már most kihasználja az internetet, és rákeres ezekre. nem tudom... :) 17L
2013. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja,ugyanaz írta ki...egy kanos tini :D
2013. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
miért bánt ez téged...? én biszexuális vagyok.. le lehet pontozni.. egy lány sokkal többet tud adni mint egy bunkó tirpák pasi.. és valljuk be pasiból elég sok ilyen van,
2013. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
korcsok :D sokat szeszelt az anyjuk mikor terhes volt xdd
2013. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
Foley, itt csak kanos tinik vannak :D
2013. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg perverz taták :D
2013. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nők 72%-a biszexuális a világon... De Európában olyan 40%-50% közé tippelem. Mellesleg: Attól hogy bi, lehet hogy az ellenkező nemhez van sorolva, mert ott találta meg az igazit. Valószínűleg előtte csinálhatta a sajátjával.
2013. ápr. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!