Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lett ennyi leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyi leszbikus mostanában?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször hallok róla, hogy a középiskolákban egyre több lány ,,rájön" , hogy ő leszbi, és ezt hirdeti. De nem értem miért csak a lányok? Például fiúk esetében nem hallok erről olyan sokat, meg fiúk közül sokan ki sem merik/mernék mondani, de lányok közül szinte hirdetik, hogy ők azok, és büszkék rá. Nem vagyok homofób egyáltalán, szóval ne hurrogjatok le, én csak kiváncsi vagyok, hogy miért van ez. Tényleg lehetséges, hogy egyszerre ilyen sokan leszbik lettek? Pár éve (most nem 10 évekről beszélek, hanem 1-2 éve) nem hallottam ilyen sok esetről mint idén mondjuk, hogy akik elkezdték a középsulit, azok ott rájöttek, hogy leszbik. És mondom miért csak a lányok? Meleg fiúkról miért nem hallani olyan sokat?


Én tényleg nem bántásnak szánom ezt a kérdést, senkit nem akarok megbántani, csak furcsálom ezt a nagy leszbi ,,népszerűséget". Komolyan olyan sok ilyenről hallottam, hogy ez alapján szerintem már mindegyik középsulis osztályban van 1-2 leszbi.



2019. nov. 24. 16:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Ez így viszont továbbra is diszkrimináció! Ha már állítólag egyre nagyobb elfogadottság, akkor ne csak a nőket, hanem legyenek szívesek a férfiakat is ugyanúgy elfogadni. Elfogadottság na peeersze, de csak a nőknek? Hol az egyenlőség? Nagyon sántít ez az egész "elfogadottság". Nem, ez így továbbra is diszkrimináció!
2019. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

#11 A nők elfogadjak a melegeket, csak a férfiak nem,szoval velük konzultálj ezugyben.

Vagy ha már itt tartunk, a férfiak csinálnak szexuális fétist a leszbikus nőkből is, ami kellemetlen, degradalo és undorító, és NEM része az elfogadásnak.


Aztán meg nem értik, hogy miért kellenek egyre kevesebb nőnek 🙄

2019. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
55%

Én is észrevettem,hogy a tinilányok körében ,,divat" lett lmbt tagnak lenni.Úgy akarnak különleges hópelyhekké válni,hogy egy kisebbséghez tartoznak,ehhez társul általában a színes haj és testékszerek.Van pár ilyen barátnőm,akik átestek ezen a fázison,mára már mind heterónak vallja magát.

Nem szeretem,hogy a nemi identitásokból szubkultúrák lettek.

19/L/bi

2019. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én az osztályomban figyeltem meg hasonlót, nem azt hogy felvallaljak, csak azt hogy ők is hasonlóak mint én. De sajnos egyikkel sem beszéltem sokat. És szerintem lányokban inkább benne van ez.
2019. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 18/bi/f, de a fiúk jobban felizgatnak mint a lányok. A kérdésre nekem személy szerit az lenne a válaszom hogy nem lett több leszbi/bi csaj, csak szerintem többen merik felválalni lány ként, mert ha mondjuk fiú válalja fel akkor ő bu*i és ez az egész undorító, sok helyen még magyarországon is hallotam történeteket hogy a srác felválalta magát és a fiú osztálytársai megverték őt, meg kirekeszteték, senki nem akart melé ülni. Szoval ha valaki fiú akkor ezt jobb inkáb titokban tartani, vagy max elmondani a szűk baráti körben, olyanoknak akikben 100% ban megbízunk. Főleg azoknak a srácoknak nehéz akik lányosabban viselkednek, én hálisten nem tartozom abba a csoportba, és nem is vonzanak a ilyen fiúk, inkább a férfiasabb, határozot fiúk jönnek nekem be. És lányok meg csak akkor ha tényleg gyönyörű (az én preferenciám szerin( amugy összes lány szép)) de én inkább a belső tulajdonságaibba szeretek bele, pl ha látok egy lányt az utcán akkor nem nézem meg mint ahogy a hetero srácok nézik meg a lányt. Ha látok valakit akkor főleg az az össz benyomást nézem, ha megtetszik akkor elkezdek vele beszélgetni, ha tetszik a belső is és meg van a kölcsönös vonzalom akkor elhívom valahová. De sráccal ez teljesen más mert többnyire meg szokom nézni egy srácot ha tetszik persze nem feltünően, és nem kell a belsöje ahozz hogy beleseresek, mert már a külseje is elvarázslo ( jobban vonz mint a lány, a lányok is elvarázslóak, de ahoz hogy le tudjak feküdni egy lányal akkor a belső tulajdonságai is fontosak, de ha mondjuk van egy srác és ha hosszú kapcsolatot akarok akkor nála is fontos a belső, de a sráccal belső nélkül le tudnék feküdni) remélem értitek.ti hogyan ismeritek fel ha lány leszbikus? Mert nekem főleg a fiúkra müködik a meleg ,,radarom".
2019. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

“ne csak a nőket, hanem legyenek szívesek a férfiakat is ugyanúgy elfogadni.”


Én a fiúkat is ugyanúgy elfogadom, és azt vettem észre hogy a lányok általában elfogadják a fiúkat, aki meg nem az ugyanúgy a leszbikusokat se. A hetero férfiak-tisztelet a kivételnek- azok akik a leszbikusokat sztárolják a fiúkat meg b***zák. Nálam pl ez is egy dolog amit ki nem állhatok a hetero fiúkban, akinek nem inge ne vegye magára, és inkább hajlok a lányok felé az ilyen dolgaik miatt.

Kedves utólsó hát én sehogy. 😂 Van olyan barátnom akinek mukodik, nekem sajna nem. Ha elmondja az illeto lány akkor tudom és így ennyi. Viszont eddig szerencsém volt és sok lány elmondta. Annyi hogy úgy azért könnyebb hogy én nyíltan biszex vagyok.

U.i.: bocs az ékezetekért, telóról írok és nem magyar a billentyu.

2019. nov. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Amúgy azok akik ,,divatból" mondják magukra, hogy leszbik, meg hirdetik ezt azok a szüleiknek is elmondják? Akkor is, hogy ha végül később kiderül róluk, hogy heterók? Mert instára kirakják, meg a suliba elmondják, de a szüleik is tudnak róla?
2019. nov. 26. 18:45
 18/25 anonim ***** válasza:

17:35 vagyok

19:06 ja értem, még jó hogy ott a barátnőd aki elmondja, mert ha valakit nem ismersz és leszbikus és tetszik, akkor segíthet neked és akkor már tudod hogy hogyan ismerkedj vele, és mit várhatsz a kapcsolattól.


Kérdező szerintem ha valaki csak divatból leszbikus akkor nem hiszem hogy a szülőknek elmondja, mert valamielyik szülő nagyon nehezen fogadja el, és ha már elfogadták hogy a lányuk az akkor a lány hogy magyaráza meg hogy már nem leszbikus? Ezért szerintem senki nem leszbikus csak divatból, akkor inkább divatból bisexuálisnak mondják magukat, mert ha kiderül hogy van pasija akkor nem akadnak ki az emberek, míg ha ,,leszbikus" lenne és lenne pasija akkor abbol nagyobb feltünést generálna a lány ( de aztán kitudja lehet ez a célja), és aztán lehet innen jönnek azok a ,,kigyógyulás" a melegségből sztorik. Amik abszolut hülyeségek, mert ez nem lehetséges! Mert nem betegség!

2019. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Oké, akkor mondjuk, ha valaki biszexuálisnak mondja magát divatból, akkor azt se mondja el a szüleinek gondolom. Persze azt könnyebb elfogadni, de a legtöbb szülő aki a melegeket/leszbiket sem fogadja el, az nem hiszem, hogy a biszexeket elfogadná, főleg ha a lányáról van szó.

De akkor ők nem félnek, hogy esetleg megtudja az anyjuk, kirakja instára a szivárványos zászlót meg a suliban mondja mindenkinek, hogy ő leszbi/biszex, de mivan ha a szüleik megtudják valakitől, hogy ezt mondja magáról a lány?

2019. nov. 26. 21:07
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy valaki divatból lesz biszexuális vagy leszbikus. Alapból van valamilyen szintű biszexualitás az ilyen emberekben. Nem csak azok a biszexek, akik egyforma mértékben vonzódnak mindkét nemhez, hanem az is, aki csak egy kicsit kíváncsi a másik nemre, és minden joga megvan hozzá hogy kísérletezzen, és nem értem miért zavar ez téged. Azért hallasz egyre több ilyet mert már jobban elfogadják szerencsére, és nem kell bujkálni az embereknek. Semmi rossz nincs ebben. Mindenki azzal van akivel akar, és annak tartja magát aminek akarja, és senkinek semmi joga lebecsmérelni mások érzéseit, és azt mondani rá hogy csak divatból csinálja.
2019. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!