Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzezben?

Figyelt kérdés

7 hónapja beszélek egy pasival,és számára több mint egy barátság,számomra is,de kevesebb mint szerelem,de sose bíztam még ennyire senkibe,és nagyon szeretem.

De nem tud belőlem olyan vágyat,érzelmet kiváltani mint egy lány.Nagyon szeretem és nem akarom megbántani,de félek,hogy ha arra kerül a sor,akkor nem fog menni..

És olyan jó ,hogy van nekem mert annyi mindenkibe csalódtam már és eléggé szeretet hiányos is vagyok az utobbi időben.

És nem verem át ne higgye azt senki,mert szeretem,de ez olyan bonyolult :(

Ti mit tennétek a helyemben?

Azért ebbe a kategoriaba írtam,mert itt “hátha” tobb mindenkinek van ilyen tapasztalata.



2019. dec. 3. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb tisztázd vele, ha barátként fontos neked, meg akarod tartani!
2019. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy belé szerelmes,nem is leszel,kár hitegetni.Ha meg akarod őrizni a barátságát,mihamarabb tisztázd vele a dolgot.Összejönni vele értelmetlen és önző is volna,hisz csak a szeretethiányod akarnád kúrálni vele.
2019. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is döntsd el, hogy mit érzel iránta, mit szeretnél tőle, csak barát, egyfajta "szeretetpótlék", vagy vannak érzéseid is. S ne felejtsd el közölni vele, ha valaki 7 hónapot rád áldozott az életéből akkor legyél vele ennyire korrekt.

Egyébként meg... puding próbája az evés :) nem kell eldönteni, hagyd hogy alakuljanak a dolgok ahogy kell - de ettől még ne csapd be!

2019. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Elhúznék a bi kategóriába, tenném a fejem, hogy így úgy szeretem a lányokat, aztán megkúratnám magam egy kigyúrt,kopasz kannak. Úgyis ezt fogod, ugorjunk egyenesen oda😪
2019. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Először is. A leszbikusok nőkkel tudnak elképzelni szexet és kapcsolatot is. Férfiak iránt maximum baráti szeretetet éreznek, de ettől nem tudnak többet. Nem izgulnak fel rájuk, nem akarnak velük szexelni és romantikus, gyengéd érzelmeik sincsenek irántuk.


Szerintem tisztázd magadban mit is érzel. Csak baráti kötődést és szeretetet érzel vagy vonzódsz is hozzá és olyan érzések öntenek el, amikor rágondolsz, amelyek már túlmutatnak a barátságon?


Másodszor. Ha úgy érzed, hogy kell neked ez a férfi szexuálisan is és párkapcsolatot is akarsz vele, akkor utána könyörgöm ne mondd magadról, hogy leszbikus vagy. Volt egy lány, akivel beszélgettem itt gyakorin. Ő állandóan azt hajtogatta, hogy leszbikus, mert volt már barátnője és vonzódik a lányokhoz. Azonban megkörnyékezte egy pasi, aki kitudja mivel, de levette a lábáról és évek óta együtt voltak. Volt szexuális életük, rendszeresen szexeltek és egyszerűen nem tudtam felfogni, hogy ha (ne haragudjon senki a csúnya szavakért), de ha képes egy férfi farkán ugrándozni, ráadásul rendszeresen, akkor hogy van pofája leszbikusnak mondani magát? Akkor mondja azt, hogy biszexuális vagy azt, hogy nem akarja bekategorizálni magát, de ne mondja senki azt, hogy leszbikus miközben férfival szexel. A leszbikusság meghatározása az, hogy nőként nőkhöz vonzódik és a férfiakhoz nem. Azzal nincs probléma, ha kipróbálja pár férfival, mert nem biztos abban, hogy leszbikus. Na de ha határozottan kijelenti, hogy ő már pedig biztosan leszbi, de ennek ellenére szexel pasikkal az ellentmondásos. Ezek miatt a "leszbikusok" miatt hiszik azt a pasik, hogy majd az ő csodafegyverük kigyógyítja a leszbikusokat.

2019. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor ezek szerint bi vagyok lol :D
2019. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
szerintem legyél vele nyitott kapcsolatban de mond meg hogy a nők iránt is vonzódsz, sok pasinak be jön :)
2019. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pont ez a lenyeg ember,hogy nem tudnek vele lefekudni,mindig mondtam neki hogy varjunk meg vele stb.Tetszik mint ferfi es vonzonak talalom,szeretem de nem annyira hogy tobbre keruljon a sor
2019. dec. 4. 14:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Mar mondtam neki,hogy voltam lánnyal
2019. dec. 4. 14:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor mindjárt jön a gruppen.
2019. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!