Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, a ti barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti barátnőtök alszik zokniban ilyen hideg időben? Nem kiábrándító nektek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 10:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

De, mocskosul. Nem kéne nekem olyan lány, akinek fázik a lába. Vagy bármilye. Se olyan, aki alszik. Isten óvjon az ilyenektől! :<


:D Na jó... Nem ábrandulok ki ennyitől, főleg, hogy én is van, hogy zokniban alszom. Vagy még a rókás plüsspapucsomban, nem tudom hogy hívják ezeket xD


Volt egy időszak, mikor csizmában és télikabátban aludtam. Azután nekem bármi jöhet.

2019. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%
Zokni és sportcipőfétises vagyok. Nyami
2019. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 orton ***** válasza:
83%
#9 Már miért ne lenne téma? Nekem pl -5 fokban is melegem van. Csak azért mert neked nem téma, a többi ember lehet más. Ezért is találsz kiábrándítónak egy olyan bagatel dolgot mint egy zokni. Írd ki tinderre, hogy ne aludjon zokniban, aki jobbra húz. Megoldva. ;)
2019. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én vagyok, aki télen szinte mindug zoknivan alszik. Néha megesett, hogy szex elején/közben is rajtam maradt, le lehet venni, mint minden más ruhadarabot... Miért lenne ez kiábrándító? Az is az akkor, ha valaki a pizsinaci alá bugyit húz? Vagy van, aki esetleg sportmelltartóban alszik? Hát istenem...
2019. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 orton ***** válasza:
83%
#14 Megkaptad a véleményt, csak elkezdtél személyeskedni és hisztériázni :D Én dupla zoknit húznék a csajod helyében!
2019. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A "csajomnak" semmi köze ehhez, a válaszolók személyes véleménye érdekel, hogy ők hogy állnak az ő "csajukhoz",(már ott buksz, hogy nem is kellett volna válaszolnod) te meg elkezdtél kötekedni. Meglátszik, hogy pasi vagy.
2019. dec. 6. 13:40
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott, de ha abban aludna se lenne kiábrándító. Ki akarja,hogy beteg legyen a kedvese,mert fázik a lába? Amúgy rajtam is ott szokott lenni,még szex közben is,ha hideg van. Nem zavarja
2019. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem alszik zokniban de voltam már olyannal aki igen és nem zavart. Sokan mondják ezt a zokni témát de engem szex közben sem zavart sose :D
2019. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem sem zavart szex közben soha. Nem a lábaival törődtem egyik partneremnél sem. Lehet volt olyan alkalom, hogy rajta volt a zokni, de én nem vettem észre :D Mondjuk én igazi mutánsnak számítok: nem zavar a ruha az ágyban. Sőt, jobban is szeretem, ha van még valami rajtunk.
2019. dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!