Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek a dohányzásról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Elég keményen dohányzom (napi 2 doboz), viszont igényes vagyok. Minden dohányzás után befújom magam, kezet mosok, ha erre nincs lehetőség, akkor kézfertőtlenítőt használok, iszok, vagy rágózom utána. Nem járok több napig egy ruhában, de most, hogy itt a hideg és a tél, nyilván a kabátom beszívja a dohányfüst szagát egy idő után. Eddig nem okozott ez gondot különösebben, pedig randiztam/jártam nem dohányzó lánnyal is. Mostanában azonban egyre több leszbikus lány vallja, hogy neki büdös bagós (igényes bagós) sem kell, és ez kizáró ok... Első találkozásoknál nyilván nem gyújtottam rá ilyen esetben, de ha komolyra fordulna a kapcsolat, ezzel együtt kell élni ugyebár.


Akik doháyoznak, mit gondoltok?


És akik nem dohányoznak? Szerintetek tényleg akkora bűn volna ez?


A kérdésemmel nem veszekedés szeretnék szítani. Csupán nem fogok leszokni a dohányzásról néhány randi után. Ha lenne valaki, aki miatt megérné, talán, de nem hiszem.


Egyébként 20 éves vagyok, ha ez számít.



2019. dec. 6. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Szembe megyek a tömeggel de nekem tetszik


Én nem dohányzom abszolút viszont megmagyarázhatatlanul vonz ha egy nekem tetsző nőt dohányozni látok. Eddig akikhez közelebb kerültem mind dohányoztak :)

2019. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%

Nálam a cigiszag azonnali vészfék...

Semmilyen formában nem tűröm.

22L

2019. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

Én nem dohányzok, de vannak a környezetemben dohányzók. A dohányszag zavar. Egy sima havernál, ismerősnél ez nem akkora probléma, de partnernél elég zavaró mikor pl hozzá akarsz bújni, ölelgetni, szeretgetni és érzed, hogy tök cigiszaga van. Valahogy elveszti a varázsát az a pillanat. Na meg csókolózáskor sem túl kellemes és ahogy előttem is írta valaki hiába vagy igényes sajnos a cigiszag akkor is érződik. Beleivódik a ruháidba, a hajadba, sőt még a bőrödbe is és a lehelleten is lehet érezni.

Mondjuk nálam nem kizáró ok, de tud idegesíteni. Attól függ mennyire zavar, hogy az illető mennyire függő. Már az is idegesítő, hogy ha valaki fél óránként vagy óránként járkál ki cigizni. Szerintem a napi pár szál az nem vészes, de ha valaki naponta egy vagy több dobozzal elszív az már zavaró, mert az már tényleg sokat szív szerintem. Meg a kedvencem mikor azt mondják, hogy mennek cigizni, kell már, rég voltak kint pedig csak kb fél órája vagy 1 órája. :D Nálam nem kizáró ok, de nem is rajongok azért, ha a partnerem cigizik.

2019. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%
Alapvetöen nem zavaró a dohányzás,inkább az zavaró, hogy 20 évesen napi 2 dobozzal szívsz. Ismerősök 40-43 évesen napi 6-8-10 szálat szívnak.
2019. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
44%

Én is dohányoztam és akkor nem hittem el hogy mennyire büdös voltam és átjárta mindenem a bagó szag.

Hiába mosol kezet, mert nem csak azon érződik, sőt a leheleten lehet a legjobban érezni.

De annyira árveszi a ruha is hogy lehetetlen kimosni belőle.

Persze akkor én se éreztem, mert nem is akartam elhinni sem De dohányossal és sem soha nem jönnék össze.

Bár furcsállom hogy 20 évesen te 2 dobozzal elszívsz, mi lesz később. Most 2000 ft naponta.

Igaz volt olyan idősebb nő ismerősöm aki 3 dobozzal is elszivott, a mezitlábasból !!!

De ne a néhány randi miatt szokj le hanem a saját érdekedben.

2019. dec. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!